Kam chceš vyrazit?

Tvůj výběr: kdy: kdykoli
16.01.2017 Pondělí
16.01.2017
Praha
Akropolis
Divadelní bar

After Party

DJs: Divadelní bar + Malá scéna: dozvíte se :)

Make a Difference Prague

DJs: Tricky V, Battle Lady

Monday Funday

DJs: Petr K. + hosti

16.01.2017
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

House & Deep & Soulful

DJs: Andie, Casa Flayva, Gory Ruffian

Los Tekkenos

DJs: Dosis Decibel, Kolektiv, Mikro
Deep Beat Avantgarde Stage: Sta + hosti

17.01.2017 Úterý

Partylicious

DJs: Lumichell, Lu2

17.01.2017
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Technicolor

DJs: Mini S., Andrew Matta

Sub Terror

DJs: Ssyk2ne, Mad4bass, Heavyn + host

18.01.2017 Středa
18.01.2017
Praha
Akropolis
Divadelní bar

Style Wars

DJs: Zbnk

Sety.cz

DJs: Emphonic, Parallel Activity, Dusty

Rare Latino

DJs: Romario, Joe Harper

18.01.2017
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Wed Bass

DJs: Hlava, Aniemp

Dnb Live

Live: Porto, The Breakrolls
DJs: Misology, Hamaka, Matyx, Vex
Psytrance: Ondrej Psyla, Turo, Jonah Moses

Priessnitz & Tata Bojs

Live: Priessnitz, Tata Bojs
Speciality: Koncert pro šumavskou divočinu č. 7

19.01.2017 Čtvrtek

Leep Deep

DJs: Rody + Live

19.01.2017
Praha
Akropolis
Divadelní bar

Hip-Hop Ride

DJs: Woko + O.D.

La Calle 8

DJs: Komandante, Durane, Selecto

Hip Hop

DJs: Rezumé

19.01.2017
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Electrotrash

DJs: Qota Djanes

Techno House

DJs: Thomas Luke, Theya, Sbstrd

20.01.2017 Pátek

Subgate

DJs: Subgate, Manio, ZU
Vstupné: 100

Lineup

Vendeta

DJs: Tantrum Desire, Dossa + Locuzzed, Pohon crew
Speciality: VJs Spool + Zae; 3 stage
Vstupné: 150 / 200
Web: www.vendeta.org

Twist

DJs: Raidem, Brady, Macio

Stardust

DJs: Divadelní bar: Erika Fečová + Dafonic
Malá scéna: Lu2, Poeta + hosti

Vstupné: 60

Bass Drop

DJs: G Bounce, Novinski, Ctrl, Reverend Octagon, Terror

House & Trap & Basshouse

DJs: Hlava + hosti

20.01.2017
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Dubstep & Trap & D'n'B

DJs: Hassasin, Wonkap, Madster, Karimoo, Hlava + Low Tact, Furious Freaks, No Cure, Futical, S-Bish

Double Trouble

DJs: Proxima, Ferro, Netherground, Parallel Activity, Volume Plus, Skáčko, Feela, Houbass, Ozy, Lu.D.Key, Lifesize Mc
Liquid & Deep Stage: Pola + Bryson, Theya, Blofeld, Fallen Gemini, Shft, Runky

Drumatique

DJs: Phentix, Galagha, Svetlux, Clive, Roland

21.01.2017 Sobota

LVNDSCAPE

DJs: LVNDSCAPE, Crushers, Cerevatov
Vstupné: 100

Články

Lineup

Vivacity+

DJs: Cubik + Checo Zac, Cuba

Trancenation: Follow Your Dreams

DJs: Sean Tyas, Lange, Airwave, Manuel Le Saux, Lostly, Robbie Van Doe
Vstupné: 360 / 430 / 500
Web: www.trancenation.cz

Tiskové zprávy

21.01.2017
Praha
Akropolis
Divadelní bar

Pimprlemix

DJs: Voita, Brada + hosti
Vstupné: 50

Republic Artists

DJs: Tomas Kerata, Veloz, Kirill Astra

21.01.2017
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Deep House & Techno

DJs: Nick Elia, Thomas Tesla, Elektrabel

Materia.fm

DJs: Tijana T, Arturo Legorreta, Bronee, dMIT.RY, Fleika, Oliver Torr, Filip Asajj, Mazhar, Arnii
Vstupné: 190

Novinky

Fresky Showcase

DJs: Oliver Torr, Layup, Tekstrue, Ndnm Live, Mntp (live), Mike Corner
Soho Palace & Ntrzx: Czelusc, Forxst, Komander Ground, Gory Ruffian, Yne66683

Indie Hits: Billy Barman

Live: Billy Barman
DJs: Ian the Indian, Somebody

22.01.2017 Neděle
22.01.2017
Praha
Akropolis
Divadelní bar

Sunday Dubwise

DJs: Fyah Sound

Sunday Rhythm

DJs: Tráva

Všechny Hudby Světa

DJs: Gadjo.cz + hosti

23.01.2017 Pondělí

Make a Difference Prague

DJs: Tricky V, Pufflick

Monday Funday

DJs: Petr K. + hosti

23.01.2017
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

House & Deep & Soulful

DJs: Casa Flayva, Andie Anderson, Taino

Los Tekkenos

DJs: upřesníme :)
Speciality: Fdm & Winter Conspiracy afterparty

24.01.2017 Úterý
24.01.2017
Praha
Akropolis
Divadelní bar

Funk You

DJs: Mr.Funky Machine

Partylicious

DJs: Lu Michell + Call911

House

DJs: Martiño

24.01.2017
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Technicolor

DJs: Potl, Bobtape

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně