Kam chceš vyrazit?

Tvůj výběr: kdy: kdykoli
24.04.2018 Úterý

Frisbee

DJs: Peritt, Gruu

Partylicious

DJs: Lu Michell, Don Marquez

24.04.2018
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Technicolor

DJs: Shitty Face, Gawys

24.04.2018
Praha
Akropolis
Divadelní bar

Freestyle

DJs: Zbnk

Rnr & Ska Night

DJs: Gema The Travellers, Pub Animals, Mikkim + hosti
A51 X 2xtolik: Pain, Joshua, Ridig, Blako, Tubs, Braush, Dryman, Sir Free, Tony P

25.04.2018 Středa

Rare Latino

DJs: Romario, Joe Harper

La Calle 8

DJs: Komandante, Durane, Selecto

25.04.2018
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Wed Bass

DJs: Hlava, Beatfreaqz

25.04.2018
Praha
Akropolis
Divadelní bar

Rock´N´Roll

DJs: Rockin Robin

Disco Partysóns

DJs: Disco Very, Eska, Gory Groovian

26.04.2018 Čtvrtek

King´s Day Party

DJs: Selecto, Peer Van Der N, Tricky V
Vstupné: 100 - 200

Unplugged

DJs: Face, Kaplick, Saku
Vstupné: zdarma

Wye Oak

Live: Wye Oak, Suno Deko
Vstupné: 290 / 390

Funk & Soul

DJs: Mr. Kova

Dark Room

DJs: Baptista

26.04.2018
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Tech House & Techno

DJs: Marvelous Bey, Zaloo, Ben Fox

26.04.2018
Praha
Akropolis
Malá scéna

Street Team Exclusive

DJs: Cheef, Mc Johnny Youngblood, Henry D, Kate Powers

26.04.2018
Praha
Akropolis
Divadelní bar

Urban Beats

DJs: Jimmyx & Hlava

Ghost Of You

Live: Ghost Of You
DJs: Čtvrteční Bejs: Snookey, Cybi +

27.04.2018 Pátek

Victor Ruiz

DJs: Victor Ruiz, Tibiza, Pixie, Hory_Doly
2. stage: Arturo Legorreta, Mike Corner

Vstupné: 270

Články

Dirty Trip 23

DJs: Charlton, Silhouette, Nee’o + Carl W
Vstupné: 200

Články

Lineup

We Love Music

DJs: Alex Hövelmann, Tibi, Tomics, Cuba
Vstupné: 50

KLBCK

DJs: Alleki, Sethi, Shiwazz, Harry JR, Voodoo Piet, Carl King, Andy Grave, Tony T, Scauria, Technograndma, E.Lec, Smashing Raver, Kobylka (bubny)
Vstupné: 50
Web: www.facebook.com/events/202788777122246

Lineup

Stepslet

DJs: Black Sun Empire, X.Morph, Zaion, PornZ, Lisz, Neosound, Sinner, Birg, VoidSec, iGOR, Vje + MC Vaant, Checkmate, CrashMan & Adam Saxopervert, Mushka, Lazzna
Vstupné: 290 / 340 / 390
Web: www.redrumcrew.cz

Muzikzoom

DJs: Radek Honc

27.04.2018
Praha
Akropolis
velký sál

Euroconnections: Einar Stray Orchestra

Live: Einar Stray Orchestra + Flunk
Vstupné: 320 / 350

Sheexy

DJs: Zissou, Tazz, Biodan

27.04.2018
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Chemistry Vol. Vi

Live: Tede
DJs: Rezumé

Ghostemane

Live: Ghostemane
Vstupné: vyprodáno

Subclub 25 Yrs: Future Raver

DJs: Tengri, Minatrix

27.04.2018
Praha
Akropolis
Malá scéna

Whoop

DJs: Noir + host
Vstupné: 50

27.04.2018
Praha
Akropolis
Divadelní bar

House & Techno

DJs: Bazooka Joe + Formi
Vstupné: 50

Possitiva

DJs: Roger Gerressen, Andy Catana, Barbora, Read Meat Therapy, Yacube)
Dark Night: A-Cray, Houbass, Embass, Gloom, John Simon, Blofeld, Magica Von Čáry, Dread, Adlokk, Bendys

28.04.2018 Sobota

Climax

DJs: Chris Adler, Michael C, Javas
2. stage: Yannick, Deff

Vstupné: 150

Strictly Groove

DJs: Dan Cooley, Ark3r, Identic
Vstupné: 50

28.04.2018
Praha
Akropolis
Divadelní bar + Malá scéna

Czechpoint

DJs: 2k, Parallel Activity, Membrain, Mike Goldfinch, Ars:N, Animal Print, Shaftling, Sta, Neighbour, Ziggy, Tukan MC
Vstupné: 60

28.04.2018
London

Fabric

Fabric 98: Maceo Plex Launch

Live: Reset Robot
DJs: Maceo Plex, Terry Francis, Alan Fitzpatrick, Leonardo
Vstupné: 30 £
Web: www.fabriclondon.com

Články

Eclectic

DJs: Babe Ln

Beats 4 Love 2018 Warm Up

DJs: Jjjw Aka Junior Jan, Jw, Mathias O’zana, Danny Mathew

28.04.2018
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Born To Rap

Live: Ptk + Pragoholik + Hošty + Lordk
DJs: Prick, Snorty

Drum'n'brainz

DJs: TR Tactics, Cockroach, Dr.White, Ess

Liquid Flights

DJs: Vanguard Project aka Bcee & Villem, Theya, Blofeld, Runky, Shft, Fallen Gemini, Stanjah)
Club Stage: Neana, Theya + hosti

29.04.2018 Neděle

Sunday Rhythm

DJs: Tráva

Radio Ragtime 25 Rokov

DJs: Radia Ragtime

Mighty Cross Sounds

DJs: Waterweed, Meow! + hosti

30.04.2018 Pondělí

Mayday

DJs: Sven Väth, Adam Beyer, BMG (live), Friends of Mayday (live), Lexy & K-Paul (live), Rotterdam Terror Corps (live), Tensor & Re-Direction (live), Charlotte De Witte, Chris Liebing, Klaudia Gawlas, Ferry Corsten, Mark Reeve, Moonbootica, Aly & Fila, Airtunes, Angerfist, Björn Torwellen, Cuebrick, Danielle Diaz, Hooligan, Juliet Sikora, Kutski, MC H, Neelix, Ophidian, Pecekeeper, Pappenheimer, Paul Elstak, Ran-D, Talla + Taucher, Tha Watcher, Tieum, Warface, Zakari + Blange, Zatox
Vstupné: 58 €

Články

Free Mondays

DJs: Michael J, Spiriakos, Madelaine
Vstupné: zdarma

Vendetka

DJs: Zero Method, Pohon crew
Speciality: VJ Spool
Vstupné: 120 / 150
Web: www.pohon.cz

Čáry

DJs: Roman Rai, Täino
Vstupné: 50

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně