Festival Veveří 2006 | 21.7. hrad Veveří Brno

Fotky z příprav

Fotky z přípravNa to, jak probíhají přípravy na Veveří, se můžete během dne dívat na adrese MMS.RAVE.CZ, kde budou fotky postupně přibývat. Během party pak můžete i vy zasílat své MMS-ky na adresu mms@rave.cz a na uvedené adrese je poté také uvidíte.

Proč jít na Veveří?

Proč jít na Veveří?Tak na to jsme se zeptali vystupujících na páteční party Veveří 2006 nad brněnskou přehradou. Druhá otázka směřuje k tomu, zda-li v jejich setech bude něco nového či speciálního. Nejvtipněji to asi komentoval Maxime: Aby jste poté mohli říct babičce: "Navštívil jsem jeden hrad o víkendu, babi", a ona vám na to odpověděla "Dobře, dobře, jsi hodný chlapec.." :)

Posílené spoje k vytisknutí

Posílené spoje k vytisknutíV článku najdete noční jízdní řád na Veveří k vytisknutí. Doporučujeme minimálně nahlédnout, jaké jsou časy odjezdu autobusu č. 303 ze zastávky ZOO až k přímo hradu (a zpět).

Ochutnej LEXYHO & K-PAULA - Vicious Love

Ochutnej LEXYHO & K-PAULA - Vicious Love

Top Tep

Top TepTop Tep - to nejoblíbenější co tepe Brnem... Top Tep je internetový navigátor, který Vám přináší nejoblíbenější tipy z Brna a okolí. Denně zde pro vás připravují reportáže z brněnských provozoven, fotoreporty z parties, pozvánky na akce, programy brněnských klubů, rozhovory a mnoho dalších novinek na www.toptep.cz.

O Veveří na Brnoinfo.cz

O Veveří na Brnoinfo.czBrněnský nejen kulturní server Brnoinfo.cz nás vyzpovídal k Veveří. Pokud se chcete dozvědět k akci více, přečtěte si rozhovor.

Praktické informace k Veveří

Praktické informace k Veveříjako line up, co vás na akci čeká, kudy se do hradu a v kolik dostanete, jak jsou posílené spoje MHD na Veveří tam i zpět, ...

Ochutnej LEXYHO & K-PAULA - Happy Zombies

Ochutnej LEXYHO & K-PAULA - Happy Zombies

Informace o posílení dopravy

Informace o posílení dopravyJak jsme slíbili, tak v článku najdete informace o posílení spojů autobusů mšstské hromadné dopravy na Veveří. Posíleny jsou jednak večerní spoje na akci, nad ránem jsou zajištěny speciální jízdy z party

Orbith: Kdo je větší lamač dívčích srdcí?

Orbith: Kdo je větší lamač dívčích srdcí?O sobě si to tedy Aleš rozhodně nemyslí, ale hovoří tak o duu Lexy & K Paul, vedle kterého si v pátek zahraje na Veveří - "jejich tváře, v kombinaci s electropopem který hrají, jsou prostě pro některé dívky neodolatelné. V rozhovoru najdete taky novinky k jeho produkci, bookingu či party Elektra, jejímž je rezidentem.

Ochutnej LEXYHO & K-PAULA - The Greatest DJ

Ochutnej LEXYHO & K-PAULA - The Greatest DJ

Line-up Veveří 2006

Line-up Veveří 2006Pokud chcete, aby vám neutekl žádný oblíbený DJ či projekt, který vystupuje na Veveří, tak se podívejte na časový rozvrh vystupujících na obou stage 21.července nad brněnskou přehradou.

Lexy & K Paul rider

Lexy &  K Paul riderNěco pro technické zájemce. Pokud vás zajímá rider dua Lexy & K Paul, tedy jak požadují rozmístění své techniky na hlavní stage, tak je to článek pro vás.

Ochutnej LEXYHO & K-PAULA - Dancing

Ochutnej LEXYHO & K-PAULA - Dancing

Lístky na dobírku do pondělí

Lístky na dobírku do pondělíDo pondělního večera si můžete objednávat lístky na dobírku v shopu na Rave.cz. Získáte tak levnější vstup než na místě a lístky vám dorazí až domů.

21.7. FESTIVAL VEVEŘÍ 2006
Kde: hrad Veveří Brno
Start: 19:00
Veveří 2006

VEVEŘÍ GAME TOP SCORE Veveří 2006 Game
TOMSTAR2006
TOMSTAR1075
Petr Pavis971
TOMSTAR685
TOMSTAR671
TOMSTAR666
TOMSTAR587
TOMSTAR583
TOMSTAR568
TOMSTAR552
Stahuj MP3 mix!