Na Džejárovu oslavu přijedou gratulovat Gary Beck, Adrian Hour a mnoho dalších

13.11. 2018 09:49:23 | dodal: Petr Tajčman | toto je tisková zpráva, redakce neodpovídá za její obsah

Výjimečná party si žádá i výjimečné hosty. Není proto divu, že výběr těch, kteří vystoupí 22. března 2019 v pardubickém ABC klubu, se skládá z umělců, bez kterých by byla techno a tech-house scéna ochuzena o plno skvělých a zásadních skladeb. Chybět tak nebude skotský rodák Gary Beck nebo Adrian Hour, pro kterého je festival Svojšice po Berlínu tak trochu druhým domovem. Svou účast potvrdili také Luke Sun a amsterdamský DJ a producent Alex Preda. 


20. let působení na scéně je doba, během které se potkáte s mnoha umělci a téměř každý, kdo svým umem přispěl ke skvělé atmosféře některé z party, kterou agentura DC Promo pořádala, by měl nárok být v programu tohoto narozeninového večírku. Výběr tedy nebyl rozhodně jednoduchý,“ svěřuje se Petr Dzingel. 

Česko-slovenské menu bude ve složení: Toky & Boss, Lucca, EKG, Chris Sadler, Enrico, Victor Tellagio a Smoke. 


Nejlevnější vstupenky za 350 Kč + poplatky prodejce jsou k zakoupení v předprodejní síti Ticketstream. Vzhledem k charakteru celého eventu jde do prodeje pouze 1.000 kusů.

PARTYINFO

Džejár: 20 let na techno scéně

22.03.2019 L-Klub, Pardubice
DJs: Gary Beck, Adrian Hour, Džejár, Luke Sun, Lucca, Toky, Boss, Alex Preda, EKG, Chris Sadler, Enrico, Victor Tellagio, Smoke
Cena: 350
REKLAMAREKLAMA