High Contrast přiveze do Roxy nové album Night Gallery

30.10. 2017 03:28:27 | dodal: Roxy | toto je tisková zpráva, redakce neodpovídá za její obsah

Lincoln Barrett aka High Contrast vydal 6. října dlouho očekávané album Night Gallery a 16. prosince nám ho přijede představit do Roxy. Pro mnohé velmi překvapivě vydal LP pod novým labelem 3Beat a předznamenal tak posun k více žánrově barevné produkci přesahující hranice drum&bassu. Miláčka českého publika doplní megatalent současného drum&bassu, bristký producent 1991 patřící do stáje MTA (Chase&Status).

Rok 2017 byl pro Lincolna přelomový. Odešel po 16ti letech z Hospital Records k 3Beat, vydal několik úspěšných releasů a remixů včetně spolupráce na soundtracku k filmu Trainspotting 2. V říjnu pak vydal už šestou studiovou desku po názvem Night Gallery. Nadupané LP obsahuje už dříve zveřejněné drum&bassové tracky jako Remind Me (nejhranější track minulého roku na UKF Youtube kanálu), Questions nebo příjemný house/80’s disco track Beat Don’t Feel The Same. Na albu použil, kromě živých nástrojů a klavíru, poprvé i kytaru a v některých skladbách dokonce vyjímečně i svůj hlas.

Poprvé jsem u alba nepřemýšlel nad djingem, ale chtěl jsem vytvořit ten nejlepší možný posluchačský zážitek. Je to určitě mé zatím nejrůznorodnější album” popsal novou desku sám Lincoln. Minulá vystoupení v Roxy byla vždy bez vyjímky vyprodána a doporučujeme nákup vstupenek co nejdříve.

Předprodej: 350 czk + popl
Goout: https://goout.net/cs/listky/night-gallery-tour-high-contrast+support-1991/iarb/

Poslechni si: High Contrast - Remind Me

PARTYINFO

High Contrast

16.12.2017 Roxy, Praha
DJs: High Contrast, 1991, Changing Faces, Thiew
2 stage: Arturo Legorreta, Mike Corner
Cena: 350
REKLAMAREKLAMA