Legendární dvojice Slam vystoupí na brněnském výstavišti!

5.9. 2017 19:00:17 | dodal: Daniel Jasník | toto je tisková zpráva, redakce neodpovídá za její obsah

Ano, je to tak, techno se vrací na Brněnské výstaviště!

10. listopadu se totiž bude konat druhé pokračování akce Prigl Hall, která se letos přesune do prostornějšího a atraktivnějšího Pavilonu C. Tento pavilon nabídne nové možnosti, větší komfort a především větší požitek díky vylepšené stage.

Ta bude vybavena primárně kvalitním a silným zvukem JBL, stejným, který hostil venkovní Prigl Festival 2016, a sekundárně LED stěnami s 3D efektem společně s LED obrazovkami, na kterých návštěvníci budou moci sledovat aktuální dění za mixem.

 

A že bude co sledovat! Českou republiku totiž po 15. letech navštíví velkolepá skotská techno dvojice Slam! Ti vystoupí ve společném setu ze 2. mixážních pultů, 6 CDJ přehráváčů, doplněné o další přidavné efektory. Ano, bude na co koukat a hudebně to bude také stát za to, protozě tito pánové se mohou pyšnit nejen vyhlášeným labelem Soma Records, ale také dlouhodobou spolupráci s Richie Hawtinem, Jorisem Vornem, Adamem Beyerem či Pan-Pot. Jejich tracky jako např. Pressure, Take You There, Like This nebo Positive Education, se umístily vždy na top příčkách serveru Beatport, a hrály je ta největší techno jména. Slam také už mnoho let pravidelně vystupují na festivalech jako Awakenings, Loveland, Riverside, nebo na proslulé Ibize a různých eventech tam.

Takže se moc těšíme až nám tuto atmosféru přivezou na technem před lety odkojené BVV.

Video: Slam @ Riverside Festival (2016)

Příznivce svižnějšího tempa jistě potěší po dvou letech návrat portugalského mistra hardgroovu a miláčka brněnského publika, mistra mixu, nesoucího jméno Du'Art! Ten plní kluby a festivaly po celém Portugalsku a Jižní Americe, jako např. Monegros Desert, Eco, Fermaz nebo top párty ve Španělsku a Portugalsku, a my si budeme jeho set moci plně vychutnat také, již 10.11. na brněnském BVV.

Video: Du'Art @ Aquasella Festival (2017)

Třetím zahraničním hostem bude populární slovinský DJ a producent - Damir Hoffman, vydávající své pecky na prestižním labelu Marca Baileyho, MB Electronic a pravidelně vystupující na festivalech jako Pulse, Eco, Fresh Wave nebo na top východo-evropských eventech a supportující jména jako jsou Monika Kruse, Umek, Dubfire, Nicole Moudaber, Sam Paganini a další.

Video: Damir Hoffman @ Eco Festival 2014

Tuto vynikající trojici doplní kvalitní český support a to Danny Bright, Subgate & Tibiza, Thin & Thick, Michael J, Phil Albedo, Deivis a Sony Vega.

Po skončení Prigl Hall bude pro ty, kteří ješte nebudou mít dost čekat kvalitní afterpárty v klubu Exit.

Vstupenky jsou již v prodeji a to za úvodní směšnou cenu 199,- Kč.

Odkaz:

PARTYINFO

Prigl Hall

10.11.2017 BVV, Brno
Cena: 199
REKLAMAREKLAMA