Miláčci drum‘n‘bassového publika Camo & Krooked se vrací do Roxy

27.8. 2017 09:27:06 | dodal: Roxy | toto je tisková zpráva, redakce neodpovídá za její obsah

Do Prahy se vrací jeden z nejoblíbenějších drum`n`bass projektů na scéně Camo & Krooked. Za relativně krátkou dobu se z nich stala nezastavitelná mašina, která produkuje jednu pecku za druhou. Díky svému talentu a všestrannosti se také jim podařilo letos vypustit již čtvrtou desku Mosaik (tentokrát pod RAM Records), ve které se opět nebojí pohybovat napříč žánry. Do Roxy přijedou se svým DJ setem společně s Daxta MC už 3.11.

Reinhard Rietsch a Markus Wagner nebo také Camo & Krooked spolu pracují už od roku 2007. V poměrně krátké době se jim podařilo zaujmout drum`n`bassovou scénu a o tři roky později se upsali Hospital Records, pod kterým také vydali album Cross The Line. Tím si vysloužili mezinárodní úspěch a ocenění hned ve třech kategoriích na Drum & Bass Arena Awards. Už zde ukázali svůj talent a všestrannost, která je jim vlastní dodnes. “Milujeme pocit toho, že nevíš, co se stane dál. Srát na již vyšlapané bezpečné cestičky - my chceme objevovat nové.” Ve své tvorbě dokáží skvěle skloubit čisté vokály s tvrdým, dechberoucím beatem a zabrousit do žánrů jako dubstep, bass music, house nebo funky. Že je to krok správným směrem nás přesvědčili už mnohokrát releasy jako Get Dirty, Loving You Is Easy, Turn Up (The Music), Climax nebo Aurora.

Minulý rok spojili síly s RAM Records a letošní květen vydali již čtvrté album Mozaik, ve kterém se opět nebojí zabrousit napříč hudebními žánry. Zároveň se jím vydali i do více experimentálních vod. “Chceme, aby s námi lidé byli celou dobu naší cesty a ne jen aby reagovali na nějaký hype a po něm už ne.” nechal se slyšet Markus. Podle všeho se jim to zatím daří a za svou kariéru si dokázali vybudovat silnou základnu fanoušků. Ve svých setech pak ukazují pravou tvář DnB a jak dovednými DJs jsou. Nenechají nikoho vydechnout, vše je dokonale promyšlené a zapadá do sebe. Tito miláčci publika se vrátí do Roxy tento podzim společně s Daxta MC a to 3.11.

Předprodej: 300 CZK + popl.
V Kavárně NoD (od září): 320 CZK
Goout: https://goout.net/cs/listky/camo-krooked-at-feat-daxta-mc/ptlb/

Poslechni si: Camo & Krooked - BBC Radio1 Essential Mix 2017-05-06

PARTYINFO

Camo & Krooked

03.11.2017 Roxy, Praha
DJs: Camo & Krooked, Daxta MC, Twisted Minds, Thiew, 2k
2. stage: Arturo Legorreta, The Mushroom
Cena: 300
REKLAMAREKLAMA