Finále DJ contestu ve Stormu už tento pátek

24.8. 2017 07:13:07 | dodal: Jana Pflegerová | toto je tisková zpráva, redakce neodpovídá za její obsah

Nenechte si ujít příležitost rozhodnout o 8 vítězích – Storm rezidentech - pro další klubovou sezónu. Rozhodovat budete společně s porotou, která vás po skončení setu vyzve, abyste udělali co největší „noise“ pro vašeho favorita. Porota bude složena ze známých DJ dvojic - první půlku večera to bude Akira & Anakin aka Deadly Viperz, a druhou půlku budou rozhodovat o vítězích PeTe & Micros aka Twisted:Minds.

Deadly Viperz, dva sehraní DJs Akira & Anakin, jsou na české scéně nejlepší volbou, pokud chcete slyšet nejčerstvější novinky i zapomenuté klasiky a navíc vidět působivou show (místy i s tanečními kreacemi), podávanou charizmaticky a s nadhledem... Akce, na kterých spolu od r. 2005 vystoupili, už asi nikdo nespočítá, stejně jako desky, mixy a propocená trika tanečníků. Namátkou: Let It Roll, Cosmic Trip, Summer Of Love, Bush, Shadowbox@Roxy, Reset Open Air na Slovensku. Vystoupili po boku největších hvězd dnb nebe, jako Friction, Andy C, Spectrasoul, High Contrast, London Elektricity, Cyantific, Commix, Sub Focus, John B, Aphrodite, Roni Size, LTJ Bukem, Pendulum, Noisia, Chase & Status, Shy FX a mnoho dalších.

Micros a Pe:te aka Twisted:Minds si po letech solo hraní, moderování vlastních radio show a proseděných hodinách ve studiu našli cestu ke společnému B2B projektu a začali v doublu drtit parkety všemi žánry drum&bassu. Jejich zvuk a mixy jsou stále zábavnější a žádanější. Micros a Pe:te ve svých setech rádi proplouvají všemi žánry Drum & Bassu, takže od nich můžete slyšet deepové polohy, Techstep a Neurofunk, ale i mainstreamové fláky a melodické liquidy. Můžete od nich očekávat energické sety plné přesných mixů, které rozjedou každý mejdan.

Video: Deadly Viperz - Storm Club (2015)

PARTYINFO

Storm Residents DJ Contest

25.08.2017 Storm, Praha
DJs: Deadly Viperz, Twisted:Minds, Vejdr, JTQ neurotics DNB, TB, Dogzan, Prase, Cockroach, TOD, MK, Double You, NEURO:LAB
Cena: 50
REKLAMAREKLAMA