Chase & Status přivezou do Roxy nové album Tribe

3.8. 2017 07:10:17 | dodal: Roxy | toto je tisková zpráva, redakce neodpovídá za její obsah

Dle mnohých nejúspěšnější drum&bassový projekt historie, majitelé labelu More Than A Lot a legendární manchesterský projekt Chase & Status si 1. prosince odbyde svou premiéru v klubu Roxy. Ch&S mají za sebou tři multižánrová alba, z nichž všechna měla nesporný vliv na světovou elektronickou scénu a 18. srpna vydávají v pořadí čtvrté a velmi očekávané album Tribe. Dj set doplní dvorní MC Rage.

Říká se jim králové drum&bassu, ale bylo by pošetilé je zbytečně uzavírat do jedné škatulky. Saul (Chase) a Milton (Status) se znají už od vysoké školy v Manchesteru, kde je v roce 2003 spojil zájem o elektroniku a její nespoutané hranice. Chase & Status se podařilo přenést kapelový sound do návykově taneční elektronické hudební směsi a získat si jak undergroundové publikum, tak dosáhnout na vysoké příčky v hitparádách, které v Británii znamenají vstup na velká pódia. Dopomohly k tomu i spolupráce s takovými jmény jako Plan B, Cee Lo Green nebo Example.

Chase&Status jsou žijící legendou, která každým svým albem posouvá hranice elektroniky. Nezáleží zda jde single nebo remix, drum&bass, grime, dubstep nebo bass music, vždy jde o inspirativní spojení, které následuje velká část hudební scény. Ať už live show nebo DJ sety přenášejí Ch&S svou energii i na dance-floory. Ať přijede Chase nebo Status jedno je jisté. První prosincový den bude v Dlouhé ulici hodně horko!

Předprodej: 450 czk + poplatky
Goout: https://goout.net/cs/listky/chase-and-status-dj-set-mc-rage-uk/phkb/
Ticketpro: www.ticketpro.cz/hudba/kluby/2169887-chase-and-status-dj-set.html

Video: Chase & Status - All Goes Wrong ft. Tom Grennan

PARTYINFO

Chase & Status

01.12.2017 Roxy, Praha
DJs: Chase & Status, MC Rage, Akira + Bifidus Aktif, Halbax, Anakin
2 stage: Yannick, Deff
Cena: 450 / 470 vyprodáno
REKLAMAREKLAMA