James Zabiela ovládne zahájení 25. narozenin Roxy Be 25

25.6. 2017 11:58:14 | dodal: Roxy | toto je tisková zpráva, redakce neodpovídá za její obsah

25. narozeniny klubu Roxy budou tento rok opravdu stylové tak, jak se na čtvrtstoletí sluší a patří. Páteční opening 20. října ovládne matador taneční scény, uznávaný producent a především jeden z technicky nejšikovnějších DJů na planetě Zemi – James Zabiela. James jednoznačně patří k Roxy, kde si několikrát získal české fanoušky svými vystoupeními na legendární klubovce Zen a také díky své rezidentní noci Reason, kterou míval pravidelně právě v pražském klubu.

James Zabiela pochází z anglického Southamptonu a jeho stylové a technické zaměření nebylo nikdy možno obsáhnout do jediné škatulky. V počátcích své kariéry šlo především o směs house a breakbeatu. I když nyní je považován spíše za tech-house DJe, prvky breakbeatu můžeme v jeho setech stále slyšet. Od roku 2001 vydal nespočet releasů pod značkou Renaissance, stejně jako většina housových velikánů jako Sasha, John Digweed nebo Hernan Cattaneo a v současnosti vlastní úspěšný label Born Electric.

James Zabiela je velmi ceněný pro kvalitní remixerskou práci, o kterou projevily zájem i kapely jako Hot Chip (How Do You Do), Röyksopp (Remind Me) nebo Radiohead (The Reckoner). Jeho remixerské schopnosti jsou patrné i v setech, kdy používá nespočet efektorů a oscilátorů, a to včetně svého iPadu k rozebrání a následnému překopání hraných skladeb, a to vše live. James je i zapojen do vývoje nových produktů Pioneer, kde pomáhal vyvíjet CD přehrávače ve spojení s loopovacími a remixovými mašinkami, které používá při svých vystoupeních, které tak svou kvalitou a provedením přesahují hranice DJ setů.

V rámci zahájení narozenin Roxy ho opět bude plná stage. Můžeme se těšit na přehlídku toho nejlepšího ze současné taneční elekroniky, stejně jako na unikátní DJ skills.

Předprodej: 320,- CZK + poplatky
Goout: https://goout.net/cs/listky/be25-opening-ceremony-james-zabiela/ikhb/
Ticketpro: www.ticketpro.cz/hudba/kluby/2150963-be-25-opening-ceremony.html

Poslechni si: James Zabiela 50 Weapons Warehouse Project Promo Mix (2016)

PARTYINFO

BE25: James Zabiela

20.10.2017 Roxy, Praha
DJs: James Zabiela, Dan Cooley, Michael C, Arturo Legorreta
2. stage: Zissou! + Ondrej K
Cena: 320
REKLAMAREKLAMA