Perla Diynamicu, Undercatt, míří 27. září do brněnského klubu Exit

13.6. 2017 17:34:28 | dodal: Patrik Danko | toto je tisková zpráva, redakce neodpovídá za její obsah

Undercatt je italské duo složené z Lucy Luperini a Elia Crecchi. Nedávno popřáli před narvanou Roxy Loutkovi k jeho 50. narozeninám a naznačili, co můžeme čekat při jejich premiéře v Brně. Precizní vystavění atmosféry na pomezí techna a house, příběh plný emocí s originálním rukopisem plným jejich vlastní tvorby.

Undercatt rozhodně nevydávají tracky na kvantitu, ale kvalitu. Co track, co EP, tak událost, kde se house a techno nation „hádají“, kam zařadit další skvost. Atmosférické techno nebo, chcete li, temný house, tak by se dal krátce charakterizovat originální rukopis této dvojice. Elia se stará spíše o rytmiku, o tu černou práci, zatímco Luca přinásí emoce, melodie a inspiraci.

Dokonalá symbióza, která pak nenechá chladným nikoho z většinou rozdělených táborů techna a house. Tvorba Undercatt je zásadní, která scénu dělí a spojuje jak málokdo, ale jejich sety jsou tou nádstavbou, která z nich udělala žádané zboží. To byl i koneckonců motiv Pete Tonga, který jim před nedávnem poslal pozvánku k nahrání epizody jeho legendárního Essential mixu.

Řekněme si to na rovinu, na Solomuna nemáme, ale Undercatt jsou naším srdcovým koněm z jeho labelu Diynamic. Pohádky se budou vykládat po půlnoci 27.9.!

Poslechni si: Undercatt After Hours mix - Pete Tong, BBC Radio 1 (2016)

PARTYINFO

Undercatt

27.09.2017 Exit, Brno
DJs: Undercatt, Denes Toth, Fly, Bastien, Kema
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně