Solis festival představil kompletní line-up

13.6. 2017 08:33:58 | dodal: Patrik Danko | toto je tisková zpráva, redakce neodpovídá za její obsah

Nový brněnský denní festival Solis, jenž se uskuteční 15/7 v areálu Ahoy u Brněnské přehrady zná své kompletní obsazení. Na své si přijdou zejména fanoušci techna a house, dohromady se chystá vystoupit 21 DJs, a to na dvou pódiích od pravého poledne.

Hlavní hvězdou festivalu bude charismatický Španěl, několikanásobně vyhlášený nejlepší španělský DJ a producent, který aktuálně slaví 25 let na scéně, Cristian Varela! Druhým zahraničním hostem bude zakladatel labelu Truesounds Music, maďarský Peter Makto, dříve známý jako DJ Dandy.

Za domácí scénu vystoupí techno jedničky Lucca a Orbith, houseové legendy Tráva a Loutka, z Prahy dorazí Subgate a P-Jay, dále rezidenti klubu Exit - Thin & Thick, Bastien a Phil Albedo, chybět nebude duchovní otec klubové noci Elektra, DJ Fly, v projektu FlyTech společně s Robotechem, dále brněnské houseové stálice Saddan, Jane Miltz a celý line-up uzavírá tato neméně zkušená čtveřice - Sony Vega, Alexx, Tomas Ivicic Tonsils Emergency.

Sečteno podrženo, 15/7 Brněnská přehrada opět ožije!

Vstupenky 1.vlny zakoupíte do 20.6. v SMS Ticket a INDIES Shop za 299,- Kč.

Video: Cristian Varela @ Happy Techno, Barcelona (2015)

PARTYINFO

Solis Festival 2017

15.07.2017 Ahoy, Brno
DJs: Cristian Varela, Peter Makto, Lucca, Loutka, Orbith, Tráva, Subgate, Thin & Thick, Saddan, Phil Albedo, FlyTech, P-Jay, Bastien, Jane Miltz, Sony Vega, Tomas Ivicic, Alexx, Tonsils Emergency, Loew
Cena: 299
REKLAMAREKLAMA