Andhim rozehřejí narozeninové mejdany v Roxy

8.6. 2017 16:36:14 | dodal: Roxy | toto je tisková zpráva, redakce neodpovídá za její obsah

Léto bude tento rok trvat o měsíc déle, a to do 13. října! Blíží se 25. narozeniny Roxy a to chce pořádný rozehřívací warm up. Nevyhazujte sluneční brýle, připravte pozitivní vibez a připravte se na nálož nejkvalitnější „super house music“ v podání neodolatelné německé dvojice Andhim. Na Be25 warm up si přivážejí svého parťáka a skvělého producenta Davida Jacha.

Simon and Tobias jsou českému publiku dobře známí. Autoři housových hitovek jako Boy Boy Boy nebo Hausch mají za sebou již jedno beznadějně vyprodané pražské vystoupení z minulého března. Berlínsko-kolínská producentská dvojice je známá nejen svými historkami o seznámení na soutěži pojídání párku, neurčitou sexuální i módní orientací, ale i zábavnými sety, kdy dostávají crowd do blízkosti bodu varu. V roce 2016 bylo vyprodáno a není důvod předpokládat, že to tentokrát bude jinak.

Andhim doplní podle jejich přání jejich parťák a talentovaný drážďanský deep housový producent David Jach, který se umně pohybuje mezi groovy a deep housovou produkcí. David je známý svými live sety, spoluprací se symfonickým orchestrem, ale i organizací festivalu Ich & Du Open Air. Jedno je jisté! Na warm Upu 25. narozenin bude hodně horko!

Poslechni si: Andhim @ Roxy Prague - (4.3.2016)

PARTYINFO

BE25 warm up: Andhim

13.10.2017 Roxy, Praha
DJs: Andhim, David Jach + hosti
Cena: 350
REKLAMAREKLAMA