Loadstar a BTK vystoupí v červnu v Roxy

26.4. 2017 04:50:00 | dodal: Roxy | toto je tisková zpráva, redakce neodpovídá za její obsah

Na červen chystá Roxy velkou DnB noc se dvěma headlinery. Bristolská dvojice Xample a Lomax kombinuje v projektu Loadstar to nejlepší z obou individualit, od liquid funku přes kvalitní mainstream až po tvrdší polohy. Druhým headlinerem, který nepochybně za decky přitvrdí, bude brazilský hudební chameleón a špičkový producent BTK. Celou nocí provede Daxta MC a doplní český support.

Jistě znáte klasické řecké přísloví „Celek je víc než jen součet jeho částí“. V případě Loadstar to platí dvojnásob. Loadstar jako společný projekt úspěšných producentů Xample a Lomaxe funguje od roku 2010 a obratně balancuje mezi elegantním liquid funkem (Stepped Outside) a kvalitním mainstreamem jako např. track Refuse To Love. Výjimkou u Loadstar nejsou ani tvrdší polohy jako v případě šlapavého Bomber. Loadstar přenášejí svůj technický um a preciznosti i do dj setů, při kterých kombinují nejnovější djské technologie a výsledkem jsou jejich nezapomenutelné „4 hands“ sety.

Tvrdší část noci bude kralovat brazilský dj a producent BTK, který za svou kariéru vydával po několika labely Renegade Hardware, Shogun nebo Playaz, ale domov našel až ve Virus Records, navíc si v roce 2010 založit i vlastní label Dutty Audio. BTK je známý nejen plodnou spoluprací se švýcarským Optivem - Zero Tolerance, ale i vlastní produkcí a remixy např. Galactic od Philip TBC. 16. června představí Roxy velmi silný line up představující drum&bass ve všech jeho barvách a příchutích, buďte u toho!

Vstupenky: 250 czk + popl.
V Café NoD za zvýhodněnou cenu – 270 czk
GoOut: https://goout.net/cs/listky/loadstar+btk+daxta-mc/sfeb/
Ticketpro: www.ticketpro.cz/jnp/hudba/kluby/2112796-loadstar-btk-daxta.html

Video: Loadstar - Black & White

PARTYINFO

Loadstar

16.06.2017 Roxy, Praha
DJs: Loadstar, BTK, Daxta MC, Rudeboy, Akira
2. stage: Panorama, Pj
Cena: 250 / 270
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně