Festival Svojšice zveřejnil kompletní line-up

26.4. 2017 04:18:34 | dodal: Petr Dzingel | toto je tisková zpráva, redakce neodpovídá za její obsah

Festival Svojšice zveřejnil kompletní line-up letošního 17. ročníku. Na festivalu vystoupí na 30 umělců na 3 stageích, někteří DJs se představí v Čechách poprvé. Letošní festival se uskuteční v pátek 16. 6. 2017. Místo konání bude opět v letním areálu Svojšice u Pardubic.

Pořadatelé festivalu zveřejnili již kompletní line-up festivalu Svojšice, který se uskuteční letos po sedmnácté. Na festivalu vystoupí téměř 30 DJs a producentů na 3 stageích. Ze zahraničních umělců se představí Mark Knight, Umek a Timmo, na drum & bass stagei potom Delta Heavy, John B, Hybrid Minds a LSB. Připravena bude také Hard Techno stage pro milovníky tvrdšího techna, kde zahrají O.B.I. a Tekkerkane. V rámci festival také zahrají čeští a slovenští DJs.

Poprvé v České republice se mimo jiné uskuteční show londýnského hudebního vydavatelství Toolroom records. Podle pořadatelů festivalu bude tímto vydavatelstvím vytvořena pro Česko zcela unikátní show, která byla doposud prezentována na několika akcích po celém světě.

Vstupenky:

PARTYINFO

Svojšice 2017

16.06.2017 Amfiteátr Svojšice, Svojšice
DJs: Mark Knight, Umek, Timmo, Lucca, Toky, Džejár, K.Sandra, Sionni
Drum & Bass Stage: Delta Heavy, John B, Hybrid Minds, LSB, Madface, Changing Faces, Pixie, Bifidus Aktif, Akira, Volume Plus, Thiew, Fallen Gemini, Lee Meow
Hard Techno Stage: O.B.I., Tekkerkane, Golpe, B.UNQ, Subdubs, Matt Ess & Erik, Kuros Chimenes
Cena: 599
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně