Audio, Forbidden Society a Smack na jednom pódiu už tento pátek

20.4. 2017 07:20:14 | dodal: Jana Pflegerová | toto je tisková zpráva, redakce neodpovídá za její obsah

Po třech letech se vrací labelová noc Forbidden Society Recordings zpět do pražského Storm klubu s headlinerem, kterým je jeden z nejzásadnějších producentů Drum & Bassu vůbec – Audiem! Jako special guest vystoupí Smack, který si dá několik tracků společně s Forbidden Society na konci jeho setu. Dále se můžete těšit na silný český line up, kterému vévodí jeden z nejlepších českých producentů A-Cray, dále Dexide, Dirty Boy a Shmidoo. Vstupenky rychle mizí, doporučujeme tedy včasný nákup.

Gareth Greenall, významný DNB producent a DJ z Anglie, známý jako Audio, působí na scéně od roku 1997 (aktuálně pod labelem Ram Records). Přestože byl jako malý chlapec vychováván matkou na Abbě a Queenech, seznámil se s dnb už jako teenager na londýnských eventech „Dance Kiss FM“ a brzo si zabookoval vlastní party s DJs Ed Rush & Optical. Roku 2002 založil „Resonant Evil“ spolu s Colinem Worthem a Jasonem Bullem, pod kterým až do roku 2005 vydal několik nahrávek. Na jeho debutové album „To the Edge Of Reason“, které vydal roku 2008 pod labelem Tech Freak Recordings, pěla chválu celá scéna a upoutalo též pozornost labelu Virus Recordings, se kterým poté navázal spolupráci. Jeho následná alba „Genesis Device“ (2010) a „Soul Magnet“ (2012) daly světu úspěšné singly jako „Vacuum“ a „Headroom“. Roku 2013 vydal své poslední album pod Virus Recordings s názvem „Force Of Nature“. Od roku 2014 spolupracuje s RAM Records a roku 2016 vydává album „Beastmode“. Jeho sety, míchání ze 3 playerů a doubly dropy má vychytané do posledního detailu.

Forbidden Society vlastním jménem Jindřich Brejcha, je umělcem, který nejenže produkuje vlastní skladby, ale také jako DJ cestuje po celém světě, patří mu jeho vlastní label včetně prosperujícího oddělení se značkovým zbožím a navrch celá stage na jednom z největších festivalů v rodném Česku. Zprvu si jako celoživotní fanoušek tvrdší strany hudby brousil zuby na řezající hrubosti punku a metalu, teprve potom se vrhnul na bitevní pole jejich elektronických ekvivalentů – gabber, hardcore a breakcore – a tam se jeho život navždy změnil. Netrvalo dlouho a Forbidden Society se začal vyvíjet v opravdového umělce, jak jej známe dnes. Od chvíle vzniku Forbidden Society Recordings se label stal jak domovem pro jeho vlastní releasy tak i pro mnoho dalších producentů včetně jmen jako Audio, Current Value, Counterstrike, Donny, Katharsys, Dub Elements, Receptor a tuzemský talent Computerartist. Najdete zde tedy nejen vražedné D&B singly, nýbrž i alba Forbidden Society „To The Threshold“ z roku 2012 a „Thronecrusher“ z roku 2014, díky nimž získal imprint mezinárodní uznání a Forbidden Society příležitosti zahrát si po celém světě – od Paříže a Amsterdamu až po Kolumbii a Japonsko. Stal se navíc jediným českým producentem, který si kdy zahrál na největším indoor D&B eventu světa, legendární Pirate Station v Rusku.

Jakub Janeček, lépe znám pod jménem Smack, je český raper, DJ a producent. Proslavil se zejména jako první grime MC v České republice se skupinou Iscream Boyz (Smack, Fuckstroy, DJ Double J a DJ Shadow Drop), jako zakladatel hudebního vydavatelství Archetyp 51 a díky vystupování v pořadu Iscream Show na radiu Spin. Mezi jeho nejznámější songy, i společně s Iscream Boyz, patří Krů Buranů (diss na IdeaFatte), 140 Grime Street, Oheň, Nevíš Co Sem Dělal Dřív feat. Igor, Iscream Dance Remix feat. Hugo Toxxx, Koberec feat. Fuckstroy & Micky Gee, P'S a Love a Králové.

Video: Forbidden Society Recordings Label Night Teaser

PARTYINFO

Forbidden Society Recordings Label Night

21.04.2017 Storm, Praha
DJs: Audio, Forbidden Society + Smack, Dirty Boy, Shmidoo, A-Cray, Dexide
Cena: 250 / 290
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně