Datsik Praze naloží pořádnou dávku bassů již tento pátek!

11.4. 2017 14:25:34 | dodal: Jana Pflegerová | toto je tisková zpráva, redakce neodpovídá za její obsah

Světoznámý kanadský DJ, producent a ninja bassové kultury DATSIK se po více jak dvou letech vrací do Stormu, aby zde v pátek 14. 4. předvedl svou nezapomenutelnou show! Jako support nastoupí belgický producent Wonkap, Hlava, Them Darned Teenagers, GNRLY panterz a další. Přijď si užít jedinečnou dubstep & trap noc!

Temný ninja Datsik vychází z undergroundu kanadské bass music scény, která díky jeho práci získala celosvětovou reputaci. Svět ho zná velmi dobře, bylo to EP Nuke’Em, které z něj v roce 2009 udělalo globálně dominantního producenta bass music. Následovalo EP Boom s Excision a Flux Pavilion a proslulý track Smoke Bomb se Snoop Doggem. Co ale dělá z Datsika takovou bombu, je jeho portfolio remixů, které vyšly snad na každém nezávislém elektronickém labelu včetně OWSLA nebo Mad Decent.

Datsik je mistr svého řemesla, stačí najít jeho remixy Skrillexe, Dipla, Kaskade, Zedda, The Crystal Method, Pretty Lights a Noisia, nebo výsledky jeho spolupráce s Bassnectarem. I když zcela jistě patří mezi underground bass music scény, remixoval i hvězdy mainstreamu jako Lana Del Rey, Lil Wayne, MGMT, Linkin Park nebo Wu-Tang Clan. Mezi jeho plány vždy bylo založení vlastního labelu, což se mu povedlo – dnes je bossem labelu Firepower, který má pod sebou jména jako Barron, Protohype, Rekoil, Terravita, Getter aj.

Dalším zahraničním jménem, na které se můžete těšit, je belgický producent Wonkap, který si zahrál vedle jmen jako je Datsik, Flux Pavilion, Slum Dogz, Funtcase atd a má za sebou vystoupení v rámci Ameriky i Evropy. Na jeho tvorbu se můžete podívat na Soundcloudu.

Pokud jsi fanda lámaných beatů a hutných bassů, určitě nesmíš tento pátek chybět, bude to zážitek, na který jen tak nezapomeneš! Vstupenky jsou stále v prodeji na webových stránkách klubu Storm a budou k dispozici také na místě.

Poslechni si: Datsik - Redemption (ft. Excision)

PARTYINFO

Datsik

14.04.2017 Storm, Praha
DJs: Datsik, Wonkap, Hlava, Them Darned Teenagers, GNRLY Pantherz, Low Tact + Woostep, Dubsquad, Enthic
Cena: 330 / 370 / 450
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně