DJ Loutka oslaví své padesátiny společně s Undercatt

30.3. 2017 11:52:47 | dodal: Roxy | toto je tisková zpráva, redakce neodpovídá za její obsah

Legenda české taneční scény DJ Loutka oslaví 12.5. v Roxy své 50. narozeniny. Poté co měl možnost zahrát si po boku jmen z labelu Diynamic jako Solomun a Kollektiv Turmstrasse, k sobě tentokrát přizval Undercatt - italské duo produkující atmosferické techno s melodickými a emocionálními elementy. Společně s Loutkovým osobitým stylem se můžete těšit na jeden za dalších legendárních mejdanů v Roxy.

DJe Loutku lze po právu považovat za základní kámen české taneční scény. Svou kariéru odstartoval v roce 1991 a jako jeden z prvních housových dj’s přispěl velkým dílem k rozvoji elektronické scény v ČR. Za zmínku určitě stojí jeho rezidentní party v Roxy s názvem Shake, která se stala svou nezapomenutelnou atmosférou známa po celé Evropě a nastartovala i jeho mezinárodní kariéru. I po 26-ti letech působení na scéně je Loutka stále jedním z předních umělců u nás. Je stále aktivní jak v produkci, tak hraní a svým osobitým stylem, kdy do svých setů promítá příběh a emoce si získává stále nové publikum. Za poslední dobu měl možnost zahrát si po boku jmen jako je Joris Voorn, Kölsch, Kolektiv Turmstrasse nebo Solomun a ke svým 50. narozeninám přizval další z řady Diynamic umělců - Undercatt.

Luca a Elia aka Undercatt se potkali již před 10 lety - každý hrál sólo a ihned poznali vzájemný zápal pro věc a společný pohled na hudební tvorbu. Teprve o sedm let později se ale rozhodli spojit na 100% a začali produkovat atmosferické techno s melodickými a emocionálními elementy pod názvem Undercatt. Pár svých releasů poslali do Diynamicu, Solomun si je poslechul, slovo dalo slovo a stali se součástí tohoto labelu. Pozornost si získali remixem The Temper Trap - Sweet Disposition nebo skvělým releasem Futura. Nedávno vydaný set pro BBC Radio 1 ukazuje, proč do rodiny Diynamic skvěle zapadají. Už 12.5. vystoupí společně s DJem Loutkou na jeho oslavě padesátin.

Předprodej: 250 CZK + popl.
NoD: 260 CZK
My Roxy: http://bit.ly/myroxyapp
Goout: https://goout.net/cs/listky/loutka-50-bday-w-undercatt/ulcb/

PARTYINFO

Loutka 50 Bday

12.05.2017 Roxy, Praha
DJs: Undrecatt, Loutka, Adam Cloud, Subgate
2. stage: Lillou, Vik
Cena: 250
REKLAMAREKLAMA