Londýnské duo Gorgon City přijíždí do Roxy

12.3. 2017 13:48:45 | dodal: Roxy | toto je tisková zpráva, redakce neodpovídá za její obsah

2 muži, jedna mise - Gorgon City, londýnské producentské duo, kterému vděčí britské, ale i světové žebříčky za několik dnes už nesmrtelných tanečních hitů. Jejich mise je dobýt svět šikovným propojením melodické house music s živelností UK garage, vše okořeněno o špetku soulu či urban music. Teprve po 3 letech existence je tato mise téměř na vrcholu. 19. května se poprvé představí českému publiku v energickém dj setu.

Od založení projektu Gorgon City dvojicí Kye (Foamo) a Matt (RackNRuin) uběhly 4 roky a jejich krátká kariéra od té doby nabrala raketovou rychlost. Desítky singlů, které uspěly jak komerčně, tak i na parketech klubů od LA po Tokyo a největších světových festivalech, kopírují úspěch labelu Black Butter Rec, kterému kromě Gorgon City napomohli i jejich parťáci Rudimental.

Studiovým vrcholem bylo album Sirens (2014), které obsahovalo mnoho zajímavých hostů včetně Katy B, Maverick Sabre nebo MNEK a především řadu úspěšných singlu v čele s jako Ready For You Love nebo Imagination. Na rok 2017 ohlásili Gorgon City druhé studiové album s názvem Kingdom. První singl All Four Walls je venku a jsme si jistí, že další nový materiál vyzkouší Nye a Matt právě v květnu v Praze. Buďte u toho!

Předprodej: 300 CZK + popl.
NoD: 320 czk/
https://goout.net/cs/listky/gorgon-city/ygbb/
www.ticketpro.cz/jnp/hudba/kluby/2081692-gorgon-city.html

Video: Gorgon City - DJ set in The Lab Miami (2016)

PARTYINFO

Gorgon City

19.05.2017 Roxy, Praha
DJs: Gorgon City, Vilem, Michael C
2. stage: Arturo Legorreta, Bronee
Cena: 320
REKLAMAREKLAMA