Mark Knight přiváží do Roxy exkluzivní noc All Knight Long

12.3. 2017 13:36:41 | dodal: Roxy | toto je tisková zpráva, redakce neodpovídá za její obsah

Legenda house music, těžká váha DJského ringu, producent nominovaný na Grammy a majitel Toolroom Records - Mark Knight se vrací do Prahy. Po svém vyprodaném vystoupení na narozeninách Climaxu v roce 2015 si připravil na září 2017 něco opravdu speciálního. All Knight Long bude ojedinělá klubová noc pouze a jen v režii mistra svého řemesla Marka Knighta.

Mark Knight působí dojmem legendy a pioneera elektronické scény, ale nenechte se zmást. Nekonečné množství releasů, úspěšných remixů, koncept Toolroom Live a residence po celém světě jsou výsledky teprve 33letého Marka během 12ti posledních let na taneční scéně. Mezi nejznámější počiny londýnského producenta a dje patří společný remix s Funkagenda Garnierova The Man With The Red Face, spolupráce s Underworld (Downpipe) či remix pro Faithless (Sun To Me).

Mark je zakladatelem jednoho ze stěžejních labelů Toolroom Rec., který v posledních letech objíždí zeměkouli s projektem Toolroom Live a šíří svůj typický sound na pomezí energického housu, tech-housu a v současnosti i se špetkou aktuálního UK garage. Doma je v londýnském klubu Ministry Of Sound a pod stejnojmennou rádiovou stanicí vysílá i svou pravidelnou show Toolroom Knights.

Hudební přesah a kvalitu jeho producentských skills dokazuje i spolupráce na albu Black Eyed Peas The End, která mu vynesla nominaci na Grammy nebo spolupráce se zpěvačkou Skin (Nothing Matters). 22. září bude ovšem patřit pouze a jen Marku Knightovi a jeho fanouškům. All Knight Long set bude další milník české klubové scény v Roxy.

Vstupenky: 360 CZK + popl./fee;
V NoD za zvýhodněnou cenu/for favoured price – 380 CZK
GoOut: https://goout.net/cs/listky/mark-knight-all-knight-long/wlbb/
TPro: http://www.ticketpro.cz/jnp/hudba/kluby/2084265-mark-knight.html

Video: Mark Knight @ Space Ibiza (2013)

PARTYINFO

Mark Knight Presents: All Knight Long

22.09.2017 Roxy, Praha
DJs: Mark Knight, Airto
2. stage: Shaftling, Pj, Neighbour
Cena: 380
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně