Do Roxy míří horkokrevný katalánský producent Coyu

25.2. 2017 15:04:00 | dodal: Roxy | toto je tisková zpráva, redakce neodpovídá za její obsah

Ivan Ramos aka Coyu se u nás poprvé ukázal loni na festivalu Svojšice a dokázal, proč patří mezi světovou tech-housovou špičku. Se svým labelem Suara se dokázal už třikrát umístit na první příčce Top 100 labelů na Resident Advisoru a získat residenturu hned v několika klubech na Ibize. Svými releasy si zajistil podporu jmen jako Carl Cox, Loco Dice, Laurent Garnier ale hlavně srdce všech milovníků horkokrevných melodií. Do pražské Roxy zavítá už 24.3.

Barcelonský producent Ivan Ramos aka Coyu ovládl v posledních letech nejen španělskou, ale i světovou tech-housovou scénu. Po vydání mnoha úspěšných releasů pod labely Cocoon (např. remix Righ Here Right Now od Fatboy Slim) nebo Get Physical si získal srdce všech, kteří milují v hudbě horkokrevnost a energii. V roce 2008 založil label Suara, ze kterého se stal jeden z nejprominentnějších vůbec. V žebříčku Top 100 labelů na Resident Advisoru se drží na první příčce za rok 2016, 2014 i 2013 a jejich releasy patří pravidelně do selekce djs jako Carl Cox, Loco Dice, Laurent Garnier, Maceo Plex, Joris Voorn nebo Steve Lawler.

Od jeho začátků už měl možnost hrát na místech jako je Sónar Festival, BPM Festival, Boiler Room a se svým labelem získal hned několik residentur na Ibize. U nás si zahrál poprvé minulé léto a to jako headliner festivalu Svojšice. Do Roxy přiveze jeden ze svých eklektických setů už 24. března.

Předprodej: 250,- CZK
Goout: https://goout.net/cs/listky/coyu/mnab/
Ticketpro: http://www.ticketpro.cz/jnp/hudba/kluby/2075814-coyu_suara.html
My Roxy: http://my.adamapp.com/download/5569?lang=cs

Video: Coyu in Mixmag‘s Lab on Location: ADE

PARTYINFO

Coyu

24.03.2017 Roxy, Praha
DJs: Coyu, JB + Flesh, Džejár, Arturo Legorreta, Arnii
Cena: 260
REKLAMAREKLAMA