Španělský techno virtuóz Paco Osuna tento pátek v Praze

14.2. 2017 18:02:06 | dodal: Jana Pflegerová | toto je tisková zpráva, redakce neodpovídá za její obsah

Po úspěšných sériích parties Technik, na kterých jste ve Stormu mohli vidět a slyšet jména, jako jsou Sam Paganini, Zoe, Dave Clarke a další, vám nyní ve spolupráci s Code přináší další pokračování této pravidelné noci, kde tentokrát vystoupí jedna z největších postav světové techno scény - Paco Osuna. Čeká vás pořádná techno jízda na dvou stages!

Den D se nezadržitelně blíží, v pátek 17. 2. se koná v klubu Storm další díl party Technik, na kterém vystoupí španělský techno DJ a producent Paco Osuna. Jedná se o velice uznávané jméno současného techno světa, které hodnotí naprostými superlativy jak všichni fanoušci elektronické taneční scény, tak i světové DJ ikony.

Paco Osuna působí na scéně již více jak 20 let a je známý svým precizním stylem hraní, kdy používá pestrou škálu současných technických vymožeností, které se při hraní mohou používat. Výsledný efekt je úžasný, což je příčinou toho, že Paco Osuna vystupuje po celém světě a jeho vystoupení jsou čím dál více poptávána. Booking tohoto mága byl výsledkem dlouhého čekání a jednání s jeho managementem, ale nakonec se to povedlo a tak mají čeští fanoušci jedinečnou možnost zažít ho na vlastní oči a uši.

Tento díl pravidelné party Technik bude ještě speciální tím, že na něm oslaví narozeniny jeden ze zakladatelů projektu Code, DJ a producent Ravic. Této malé oslavičce bude primárně věnována druhá stage. Uvidíme se v pátek!

Line-up:

Main Stage:
21.00 – DJ Contest winner
23.00 – Kevi Anavi (SK)
00.30 – JB & Flesh
02.00 – Paco Osuna
04.00 – Ravic
05.30 – Stalker & Deviant

Ravic B-Day Stage:
23.00 – Ufi DaMan
01.00 – Adam Cloud
02.30 – Pete Walk
04.00 – Marco Biary

PARTYINFO

Technik

17.02.2017 Storm, Praha
DJs: Paco Osuna, Ravic, S+Alker + Deviant, JB + Flesh, Kevi Anavi + host
Ravic B-day Stage: Adam Cloud, Nicola Cloud, Pete Walk, Marco Biary
Cena: 300 / 350 / 400
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně