H.O.S.H. zahraje na druhém ročníku festivalu Špilberk Open Air

13.2. 2017 20:52:27 | dodal: Radim Ekart | toto je tisková zpráva, redakce neodpovídá za její obsah

H.O.S.H., vlastním jménem Holger Behn, je uznávaný německý producent, rezident berlínského klubu Watergate a také jeden z hlavních tahounů labelu Diynamic. Od roku 2006 se řadí společně se Solomunem a Stimmingem mezi první umělce, kteří pod tento oblíbený label spadají.

Sám H.O.S.H. říká: „Pokud jde o produkci, je to jako s vařením. Čím více lásky do něj vložíte, tím lépe výsledný pokrm chutná.“ Do svých setů komponuje spoustu hravých a atmosférických linek a díky tomu jsou pro nejednoho fanouška láskou na první poslech. Holgerovy remixy jsou propracované do posledního detailu a jeho vytříbený vkus jim dodává potřebnou gradaci. Mezi jeho poslední releasy patří Lunchtime nebo remix epického tracku Rüfüs – Innerbloom.

Holger tráví na tanečním parketu spoustu času a za tu dobu už poznal, co funguje, a dokáže si pohrávat s náladou tanečníků jako nikdo jiný. Pořadatelé festivalu nám prozradili, že se rozhodli přidat k festivalu třetí chilloutovou stage a tím pádem i další jména. Chystá se i DJ contest, takže šanci zahrát si na hradě v centru Brna dostanou opravdu všichni.

Odkazy:

Video: H.O.S.H. @ Tomorrowland Brasil 2016

PARTYINFO

Špilberk Open Air 2017

30.06.2017 Hrad Špilberk, Brno
DJs: H.O.S.H., Andrew Daren, Dean Demanuele, Fly, HRTL (live), Jane Miltz, Kim Pixa, Luke Nova, Orbith, Pavel Bidlo, Rafo, Schwa etc.
Cena: 220 / 320
REKLAMAREKLAMA