Hamburský producent H.O.S.H. opět přiváží Diynamic sound do Roxy

4.2. 2017 12:22:50 | dodal: Roxy | toto je tisková zpráva, redakce neodpovídá za její obsah

Jeden z tahounů Solomunova labelu Diynamic, uznávaný producent a resident Berlínského klubu Watergate H.O.S.H. se vrací po roce a půl zpět do Roxy. H.O.S.H. byl v roce 2015 prvním z producentů Diynamic Music v ČR a od té chvíle klubem Roxy prošla jména jako Kollektiv Turmstrasse, Adriatique nebo Solomun. Vždy bylo vyprodáno a i tentokrát se očekává velký zájem.

Když jde o tvorbu nové hudby, produkce je pro mě jako vaření, jídlo/track je tím lepší, s jakou láskou ho děláte“ a Holger Behn aka H.O.S.H. vaří se spoustou hravých i atmosférických housových linek. Jeho výsledný produkt je láska na první poslech. Holgerova produkce a remixy mají svoji typickou vytříbenost a propracovanost. Mezi jeho poslední releasy patří Lunchtime nebo remix epického tracku Rufus - Innerbloom.

H.O.S.H. tráví na tanečním parketu spoustu času a za tu dobu už nejlíp ví, co funguje a dokáže si pohrávat s náladami v klubu jako nikdo jiný. Známý je svojí residenturou v berlínském Watergate nebo amsterdamském Studiu 80 a je taky pořadalelem legendárních open air festivalů Grünanlage v severním Německu. Už od roku 2006 je nepostradatelnou součástí hamburského labelu Diynamic, který je v ČR tak oblíbený a jehož umělci pravidelně vyprodávají klub Roxy. 14. dubna se přijďte přesvědčit, proč tomu tak je.

Předprodej: 200 czk + popl, Prvních 24 hodin přes My Roxy se slevou 10%
Goout: https://goout.net/cs/listky/h-o-s-h/qoy/
Tportal: www.ticketportal.cz/performance.aspx?idp=920944

Video: H.O.S.H @ Boiler Room Tulum (2015)

PARTYINFO

H.O.S.H.

14.04.2017 Roxy, Praha
DJs: H.O.S.H., Ark3r, Loutka
2. stage: Adam Cloud, Nicola Cloud
Cena: 220
REKLAMAREKLAMA