V pátek se v brněnském Sono centru bude konat párty Road to Prague Flash Festival

23.1. 2017 10:18:09 | dodal: Adam Joura | toto je tisková zpráva, redakce neodpovídá za její obsah

Do brněnského SONO centra se blíží akce Prague Flash Festival, za kterou stojí organizátoři prvního evropského Smash The House Festivalu a veze s sebou line-up plný toho nejlepšího co EDM scéna u nás může nabídnout. V rámci Club Tour příhodně nazvané Road to Prague Flash vystoupí 27.1. jedničky na české EDM scéně, kluci z dua Matamar, jež netřeba představovat.

Bon Finix, velmi oblíbený pražský DJ, resident dvou zdejších klubů. Sedliv, polovina z dua Audiorockers a další populární DJs, kteří rozezní nejmodernější koncertní síň v ČR osazenou zvukem K2 od L’acoustics, jež se používá na akcích jako Ultra Music nebo Tomorrowland. V 5:30 akce ovšem nekončí, pokračuje se na oficiální afterparty v klubu Tabarin, kde zahrají kluci Mekki Martin, Lumidee a speciální host Chris Nine.

Top CZ EDM DJe podpoří luxusní prostředí, vizuální videomappingová podívaná od skupiny Visualove a krásné tanečnice z pražského klubu Retro Music Hall. Pro Zlíňáky bude vypraven pártybus, který vyjede v den konání akce ve 20:15 od zlínského Velkého kina.

Vstupenky je možno zakoupit online na webové adrese pořadatele nebo fyzicky na recepci Sono centra v Brně (Veveří 113, 616 00 Brno-Žabovřesky), zde v prodeji pouze běžné vstupy. V prodeji jsou varianty běžného vstupného, VIP vstupného a Skybox VIP obsahující obložený stůl a vodu zdarma.

V předprodeji je momentálně běžný vstup za 300,-, na místě za 350,-, VIP 450,-, na místě 500,- a VIP Skybox 650,-, na místě 700,-

Sledujte také facebookovou událost.

PARTYINFO

Road to Prague Flash Festival: Special Edition

27.01.2017 Sono, Brno
DJs: Matamar, Bon Finix, Sedliv, Mekki Martin, Chris Nine + Mcluke S, Shefa
Cena: 300 - 700
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně