Praha přivítá deep housového mága Kidnap Kida

20.1. 2017 14:24:26 | dodal: Roxy | toto je tisková zpráva, redakce neodpovídá za její obsah

Britský deep housový producent Kidnap Kid se už ve svých 25 letech dočkal celosvětového uznání. Za sebou má tour s Disclosure, Clean Bandit nebo Rudimental a pozornost si postupně získává i jeho vlastní label Birds That Fly. Pražská Roxy zažije už 17. 2. jeden z jeho opěvovaných melodických a emotivních setů.

Matt Relton neboli Kidnap Kid se věnuje hudbě od svých 14 let. Tenkrát ho zajímal drum`n`bass a na kole jezdil hrát po všech možných parties. House music ho více oslovila před šesti lety a že to byl krok správným směrem potvrdil hned vzápětí. Ještě jako student univerzity vydal v roce 2012 song Vehl, který se stal na iTunes “Best Electronic Song” toho roku. Díky tomu dal o sobě vědět široké veřejnosti, upsal se slavnému anglickému labelu Black Butter (Gorgon City, andhim, Sub Focus, Bodhi,...) a také se vydal na tour s Clean Bandit, Rudimental nebo Disclosure, se kterými se ukázal v roce 2014 i v Praze.

V současné době se Kidnap Kid řadí mezi nejúspěšnější britské hudebníky a se svými 25 lety i mezi nejmladší, kteří dosáhli celosvětového uznání. Minulý rok založil dokonce svůj vlastní label Birds That Fly a pod ním následoval i první release Moments. Svou tvorbou a sety umí přenést na taneční parket jedinečný a procítěný element a právě to se dá připisovat jeho oblibě. Důkazem mohou být i skladby jako Brokenhearted, Freedom nebo třeba i Deep House Amsterdam mixtape. Ochutnávku současného deep housu přiveze Kidnap Kid už 17. dubna do pražské Roxy.

Předprodej:
Goout: https://goout.net/cs/listky/kidnap-kid/nux/
Tpro: www.ticketpro.cz/jnp/hudba/kluby/2050407-kidnap-kid.html
 

Video: Kidnap Kid Melodic House Set in The Lab NYC (2016)

PARTYINFO

Kidnap Kid

17.02.2017 Roxy, Praha
DJs: Kidnap Kid, Fatty M, Felix!
2. stage: Arturo Legorreta, Filip Asajj
Cena: 190 / 200
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně