Cristian Varela zahraje v sobotu ve Stormu

4.1. 2017 12:51:48 | dodal: Jana Pflegerová | toto je tisková zpráva, redakce neodpovídá za její obsah

Festival Svojšice ve spolupráci se Storm Clubem přiváží do ČR legendárního DJe Cristiana Varelu, který vám tuto sobotu zahraje v rámci své evropské tour k 25. výročí své DJ kariéry! Kromě Cristiana vás čeká exkluzivní český support včetně Luccy. Těšte se na pořádnou techno jízdu!

Vstupenky za 260,- korun jsou k dispozici na stránkách klubu, na místě bude vstupné 300,- Kč.

Cristian Varela hraje velmi důležitou roli v historii elektronické hudby ve Španělsku. Stal se průkopníkem v různých aspektech, jako jsou první livesety, set up 4 gramofonů, účast na velkých akcích a festivalech, ale také založení techno labelu Varelive. Cristian se se svými tracky navíc podílí i na různých osvětových kampaních a akcích, jako např. bezpečnost silničního provozu, životní prostředí a jiné problémy planety atp. A to stále není všechno. Od roku 1986 se též věnuje skládání hudby pro film, divadlo i reklamu. Během všech těch let se mu podařilo najít dokonalou rovnováhu mezi jeho projekty ve studiu a životem mezinárodního DJe.

Díky svému umu a charismatu si získal bezpodmínečnou podporu legendy techno scénu – Carla Coxe, který s ním počítá rok co rok na jeho předních akcích. Cristian vystupoval na světových festivalech, jako jsou Ultra Music Festival Miami, Awakenings, Tomorrowland, Exit, I Love Techno, Creamfields a mnoho dalších. To je také důvod, proč jeho Radio Show vysílá 70 stanic ve 30 různých zemích.

Jeho nevyčerpatelná tvořivost ve studiu z něj dělá jednoho z nejplodnějších španělských umělců elektronické hudby, s více než 160 odkazy na velké nahrávací společnosti jako je Sony / BMG, Toolroom, Bedrock nebo Intec. Je také jedním z mála Beta testerů pro značky, jako je Pioneer nebo Roland, kteří spoléhají na jeho pokročilý úsudek a znalosti. Aby toho nebylo málo, Cristian se také od roku 1996 věnuje školním seminářům a pomáhá vyhledávat a školit mladé talenty.

Během jeho 25 leté kariéry byl oceněn více než 40 cenami médií a hudebního průmyslu. (Best DJ of the country, Best International Techno DJ, Best Techno Label, Best Track Techno, Best remix, Best International Album ...)

Line-up:

21.00 Nkyp
23.30 Džejár
01.00 Lucca
02.00 Cristian Varela
04.00 Kaisersoze

Video: Cristian Varela @ Happy Techno - Barcelona (2015)

PARTYINFO

Cristian Varela: 25 Anniversary

07.01.2017 Storm, Praha
DJs: Cristian Varela, Lucca, Džejár, Kaisersoze, Nkyp
REKLAMAREKLAMA