Christmas Párty letos přiveze oblíbeného Andriana Houra

30.11. 2016 14:28:44 | dodal: Petr Dzingel | toto je tisková zpráva, redakce neodpovídá za její obsah

Již tradičně bude 25. prosince pardubické výstaviště ABC hostit Christmas party, kterou vám nově od letošního roku přináší legendární festival elektronické hudby Svojšice. Na dvou pódiích Christmas Party představí umění mnoha špičkových českých DJů a nebude chybět ani argentinská techno špička!

Headlinerem Finlandia main stage je mistr techna Argentinec Adrian Hour. V posledních pár letech se ze své domovské Jižní Ameriky vypracoval až na mezinárodní hvězdu světového formátu. Každý víkend vystupuje na eventech po celém světě pro mnohatisícové davy fanoušků a je excelentním producentem, jehož tvorba je hrána respektovanými umělci. Letošní vánoce přijal naše pozvání a vystoupí na Finladnia techno main stage na Christmas Party!

Speciální vánoční techno vám na Finlandia Main Stagei ve svých setech namíchají DJka Lucca, Džejár, Kaisersoze, K.Sandra, Chief!Mama a Luke Nova.

Druhé hudební pódium Radio Kiss Delta Stage pro letošní rok uvede nový hudební koncept, jehož představiteli jsou Chris Sadler, Matamar, Angry Beats, Smoke, Flash a Victor Tellagio. Po ukončení hudební produkce Christmas Party pro vás bude připravena Afterparty.

Předprodej za 300 Kč: Ticketportal.cz
Vstupenky na místě za 350,- Kč; zlevněné vstupné pro studenty 16-18 let 120 Kč.

Video: Christmas Party Pardubice - Official Aftermovie 2015

PARTYINFO

Svojšice Christmas Párty 2016

25.12.2016 L-Klub, Pardubice
DJs: Adrian Hour, Lucca, Džejár, Kaisersoze, K.Sandra, Chief!Mama (live), Luke Nova
2. stage Chris Sadler, Matamar, Angry Beats, Smoke, Flash, Victor Tellagio
Cena: 120 / 300 / 350
REKLAMAREKLAMA