Workshop od Techhouse.cz pro DJe a producenty se uskuteční v neděli na Flédě. Vstup je zdarma!

18.11. 2016 12:49:42 | dodal: Oldřich Hróza | toto je tisková zpráva, redakce neodpovídá za její obsah

Zdravíme všechny DJe a producenty. Již tuto neděli přijíždíme do Brna s workshopem techniky pro producenty a DJe. Mimo jiné se můžeš těšit na podrobné představení sluchátek AIAIAI TMA-2, a využití ochrany sluchu Alpine. Michael C si pro tebe připravil přednášku o DJ marketingu. Jak a co dělat správně, a čemu se vyvarovat.

V celém klubu na tebe čekají 2 stage. Hlavním programem na 2. stage je známý slovenský producent Milos Fedor, který ti ukáže, jak pracovat s Abletonem. Dále to bude ukázka Maryse a jeho skillu s Akai MPC studiem.

Na hlavní stage uvidíš výše vzpomínanou přednášku Michaela C, skládačku sluchátek jménem AIAIAI TMA-2 + porovnání se starším modelem včetně zvukové zkoušky. Juraj Grafik ti ukáže, jak správně pečovat o svůj sluch. V tomto ti pomůže ochrana sluchu Alpine kterou nabízíme v mnoha variantách a jsme výhradním distributorem pro Slovenskou republiku. Hlavním bodem poprvé v České republice bude showcase momentálně nejdražšího dj setupu Pioneer DJ Tour 1, kterou ti představí v součastnosti neznámější slovenský DJ EKG.

V prostorů Flédy najdeš prodej vinylových desek včetně jejich poslechů, pokud jsi tedy milovník klasických placek, určitě by jsi tuto možnost neměl vynechat. K prodeji budou stovky vinylů různých žánrů. V rámci workshopu si zasoutěžíš o techniku v hodnotě 10 000Kč, stačí se zapsat do prezenční listiny u vstupu. V klubu je pro tebe připraveno občerstvení.

Těšíme se na tebe tuto neděli 20. listopadu v brněnském klubu Fléda.

Odkazy:

PARTYINFO

Techhouse.cz: Workshop pro DJe a producenty

20.11.2016 Fléda, Brno
DJs: EKG, Michael C + hosti
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně