Nabitý line up BE24 doplňuje Seth Troxler - excentrický tech/housový producent

4.10. 2016 17:07:49 | dodal: Roxy | toto je tisková zpráva, redakce neodpovídá za její obsah

Seth Troxler je bez diskuzí jeden z nejvýraznějších person současné elektronické scény, a to hlavně díky své osobitosti. Michiganský rodák má na triku zrod hned několik labelů a pravidelně se jeho jméno objevuje na line-upech světových klubů a festivalů (Fabric, DC10, Coachella, Sónar a Burning Man). Nebojí se exprimentovat, rád je výstřední. Existují i pomluvy, že je mimozemšťan které s oblibou sám šíří. Jak to je doopravdy se dozví všichni už 27. října. Roxy zažije v rámci oslav BE24 jeden z jeho šmrcovních setů.

Když bylo Sethovi 14let, jeho rodina se přestěhovala do Detroitu, kde se sám ihned zařadil do tamní hudební scény. Začal pořádat undergroudové parties a dostal práci jako nákupčí techno desek pro obchod Melodies & Memories společně s další legendou Terrence Parkerem. Rok po maturitě už měl Seth pozvánku na malou evropskou tour a zahrál si třeba v Panorama Baru v Berlíně. Tam se také hned jak to bylo možné přestěhoval a začal budovat svou kariéru. Společně s Ryan Crosson a dalšími založil Visionquest label a stál i u zrodu dalších jako jsou Tuskegee, Soft Touch a Play It, Say It. Jeho jméno se pravidelně objevuje na line-upech klubů Fabric, DC10, Watergate nebo festivalech Detroit Electronic Music Festival, Glastonbury, Coachella, Sónar a Burning Man. Hned několikrát se také umístil v první desítce žebříčku TOP100 djs Resident Advisoru.

Seth Troxler je v současné době jednou z nejvýraznějších osobností tech/housové scény a to především díky své excentrické osobnosti. Rád experimentuje a nebojí se ve svých setech prolnout minimal techno s funkovou taneční housovou záležitostí. K jeho jménu se vztahuje i spousta fantaskních historek o jeho mimozemském původu, které podtrhují jeho výstřednost. “Na základě mayského proroctví byl Seth Troxler darován detroitskému technu mezigalaktickými polobohy z budoucnosti.” Podle naší důkladné rešerše jsou ale pomluvy, že je Seth mimozemšťan nepravdivé. Svůj názor na něj si budeš moct udělat už 27. října na výročních oslavách Roxy - BE24.

Lístky: v předprodeji za 400czk + popl
V café NoD for 410 czk
Goout: https://goout.net/cs/listky/be24-seth-troxler/flr/

Poslechni si: Seth Troxler @ Fabric 19/09/2015

PARTYINFO

BE24: Seth Troxler

27.10.2016 Roxy, Praha
DJs: Seth Troxler, Fatty M, Oli_N, Lumiere
2. stage: Tomics, Cubic
Cena: 410
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně