Pražský Storm slaví 3. narozeniny

21.9. 2016 14:30:38 | dodal: Jana Pflegerová | toto je tisková zpráva, redakce neodpovídá za její obsah

Úterý 27.9. - Meeting - 1st Anniversary

Pokud je house vaším šálkem kávy, dozajista si nenechte ujít Meeting – pravidelné setkání 20-ti DJs v předvečer státního svátku. Tentokrát jich ale bude jen 19, protože jedno místo u příležitosti oslav patří gentlemanovi z USA, který zde předvede své jedinečné pojetí mixu house music. Je jím David Morales, newyorská house ikona a držitel Grammy, známý především pro svůj nezapomenutelný track Needin‘U.

Úterní oslavy začnou již ve 20:00 warm upem na zahrádce, kterého se ujme Mr.Ultrafino. Poté bude Meeting pokračovat až do časných ranních hodin v klubu, a to na dvou stages. Pokud si chcete užít tuto výjimečnou party jako VIP host, doporučujeme zakoupit limitované vstupenky s přístupem do VIP zóny, kde bude zajištěn ten nejlepší výhled na celý klub, welcome drink, pohodlné sezení, vlastní koktejl bar a toalety. Posledních pár vstupenek je stále k dispozici v síti Goout za 890 Kč.

Středa 28.9. - DNB Wednight - Special Storm B-Day Edition

Narozeninové vydání pravidelného drum & bass mejdanu DNB Wednight, na kterém se představí oblíbené partičky Reprospekt, Neurolab a další. Těšit se můžete na všechny polohy dnb, začneme pozvolna liquidem a skončíme u neurofunku toho nejhrubšího zrna. Vstup je již tradičně zdarma!

Čtvrtek 29.9. - Beardyman

Jeden z nejznámějších beatboxerů světa a mistr zvukových smyček Beardyman se vrací do pražského Stormu a zařadí se tak mezi gratulanty ke třetímu výročí otevření klubu! Ve čtvrtek 29. září vám předvede svou zbrusu novou show za doprovodu MCs LeeNa a Serocee.

Beardyman, vlastním jménem Darren Foreman je britský muzikant z Londýna, známý svým beatboxovým uměním a užíváním smyček při svých vystoupeních.

Jako prvnímu Britovi se mu povedlo vyhrát mistrovství v beatboxu dvakrát v řadě, a to v letech 2006 a 2007. Později začal tvořit celé DJ sety pouze pomocí svého hlasu, smyček a různých efektorů. Jeho sety mají široký hudební záběr a můžeme v nich slyšet prvky drum and bassu, dubstepu, breakbeatu, trance, techna a dalších žánrů elektronické hudby doplněné o reggae a country hudbu a daší. Navíc jsou jeho show obohacené o jeho nezaměnitelný humor a práci s publikem.

Od roku 2012 navíc pracuje na vývoji přístroje Beardytron, který by mu dle jeho slov pomohl udělat show podle jeho představ a odstranil technické limity.

Vstupenky od 375 Kč na webu StormClub.cz přes síť GoOut.cz nebo v síti Ticketportal.

Pátek 30.9. - 3rd Anniversary of Storm Club

Páteční oslavy narozenin klubu Storm budou patřit drum & bassu, pogratulovat přiletí hned tři zahraniční headlineři, a to oblíbený britský projekt The Prototypes, dále Pythius, zástupce respektovaného labelu Blackout, a v neposlední řadě britský jump-upový zabiják Levela. Vstupenky od 161 Kč exkluzivně přes síť GoOut.cz.

Sobota 1.10. - Chris Liberator vs Sterling Moss

Král britského acid techna Chris Liberator se po roce vrací do Stormu! Tato návštěva bude ale opravdu jedinečná - představí se vám totiž v exkluzivním versus livesetu (zahrnující také legendární mašinky Roland 303 a 909) a to se svým kolegou ze stáje Stay Up Forever - Sterling Mossem! Doplnit je nemůže nikdo jiný než Majkl a Mejra z NSK a chybět nebudou ani Luxor DJs.

Druhá stage bude patřit pure technu, těšit se můžete na nadupaný line up, kterému vévodí Makarov, Destroyer a Subdubs. Těšte se na pořádnou jízdu! Vstupenky 130 kč + poplatek v síti GoOut.cz. Vstup na místě 150 Kč do 22:00, 200 Kč poté.

PARTYINFO

Storm 3rd Anniversary: Meeting

27.09.2016 Storm, Praha
DJs: David Morales, Pavel Bidlo, Chris Sadler, Loutka, Lumiere, Subgate + Tibiza, Pete Walk, Andrea Fiorino, Mr.Ultrafino, Eddie Mur
2. stage: Orbith, Pavel Krejdl, Flesh, Cubik, Fun, Tokátko, Adlet, Cejn, Madelaine
Cena: 450 / 650
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně