Fritz Kalkbrenner se vrací s novým albem do Roxy

20.9. 2016 15:15:31 | dodal: Roxy | toto je tisková zpráva, redakce neodpovídá za její obsah

Osobitý berlínský producent a mistr analogového zvuku Fritz Kalkbrenner vydává v říjnu již čtvrté studiové album Grand Départ a v rámci světové tour nemine ani pražskou Roxy. Vzhledem k obrovskému zájmu o jeho předcházející show zvolil opět formát dvojkoncertu 3. a 4. února 2017. Předprodej začíná v pondělí 19. září v 10hod a prvních 24h exkluzivně se slevou v rámci My Roxy, poté od 20. září v klasických předprodejích.

Grand Départ je název první etapy Tour De France. Pro Fritze Kalkbrennera znamená i úvodní výstřel pro vznik myšlenky tzv. Gesamtkunstwerku, neboli souhrnného díla kombinujícího hudební i jiné umělecké přístupy. Je to právě Fritzův typický styl pracující s analogovým housovým zvukem, soulovými prvky okořeněnými o propracované kytarové a vokální aranže. Mladší z bratrů Kalkbrennerových má svůj nenapodobitelný sound, ve kterém je lehké se při poslechu ztratit, ale zároveň obsahuje deepový taneční groove.

Nové album vychází 14. října a venku už je první singl In This Game – videoklip zde. Název alba rovněž odkazuje na francouzskou kinematografii pozdních 60. let – těžké a zemité dechové zvuky přivádí posluchače do období filmu noir jako je Melvillův "Le Samourai" s Alainem Delonem. "Skvrny na ubrouscích a žluté záclony v kuřáckém kupé" popisuje žertem svou představu o novém LP právě Kalkbrenner. Přesně tento styl dal vzniknout i obalu nového alba Grand Départ. Jak to doopravdy Kalkbrenner myslel, se dozvíme první únorový víkend v klubu Roxy.

Předprodej: 480 czk + popl.
První omezený počet vstupenek po prvních 24hod v rámci aplikace My Roxy 

3. 2. Show 1: http://bit.ly/FritzShow1
4. 2. Show 2: http://bit.ly/FritzShow2

Video: Fritz Kalkbrenner @ Roxy 2014 (Aftermovie)

PARTYINFO

Grand Départ Tour 2017

03.02.2017 Roxy, Praha
DJs: Fritz Kalkbrenner (live), HRRSN (live), Dan Cooley, Biodan
Cena: 480
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně