High Contrast mění label a vrací se do Roxy

16.9. 2016 14:40:15 | dodal: Roxy | toto je tisková zpráva, redakce neodpovídá za její obsah

Miláček českého publika a drum&bassová legenda High Contrast se vrací v prosinci do Roxy. Nový label, nová produkce a brzy i nové album, to jsou změny, které ohlásil High Contrast v průběhu tohoto roku. Týden před Vánoci si všechny tyto novinky budou moci vychutnat fanoušci na živo. Lincolna doprovodí vynikající britský producent a DJ Dimension. Prvních 24 hodin jsou vstupenky v prodeji s 10% slevou přes věrnostní program My Roxy.

Přelom roku 2015/16 nebylo o Lincolnu Barrettovi moc slyšet a šlo s největší pravděpodobností o promyšlený záměr. V průběhu tohoto roku ohlásil velké novinky. Tou hlavní je upsání u nezávislého labelu 3Beat Records a ohlášení nového alba, které je očekáváno do konce tohoto roku. První singl Remind Me odkazuje na jeho dřívější produkci plnou pozitivní energie a soulové atmosféry, díky které se dostal do povědomí snad všech drum&bassových fans. Zda půjde o návrat ke klasickému soundu nebo půjde jen o výjimku zatím zůstává pod přísnou pokličkou. V prosinci se v Roxy vše bezpochyby dozvíme.

Vstupenky se prodávají prvních 24 hodin v omezeném množství a s 10% slevou v rámci věrnostního programu My Roxy - ke stažení zde. Ostatní předprodeje začnou o 24 hodin později tj. v sobotu 17. září ve 13 hodin v rámci všech tradičních kanálů.

Lístky: v předprodeji za 390 czk + popl. Prvních 24 hodin exkluzivně se sloevou 10% v rámci My Roxy.
Goout: https://goout.net/cs/listky/high-contrast+support-dimension/suq/
Ticketpro: www.ticketpro.cz/jnp/hudba/kluby/1958583-high-contrast.html
Za zvýhodněnou cenu v café NoD za 400 czk

Poslechni si: High Contrast - Remind Me

PARTYINFO

High Contrast

16.12.2016 Roxy, Praha
DJs: High Contrast, Dimension, N:Force + thiew, Trimer
2. stage Filip´s b-day : Merci, 2k + Sweg
Cena: 390
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně