Dandy aka Peter Makto vystoupí už v pátek v Brně

14.9. 2016 07:21:50 | dodal: Jana Meluzinová | toto je tisková zpráva, redakce neodpovídá za její obsah

Host páteční párty v brněnském klubu Vibe Dandy aka Peter Makto je house, deep house a tech house DJ/producent z Budapešti. Tvoří elektronickou hudbu a nezapomenutelná představení pro mezinárodní posluchače tak dlouho, že jeho jméno je automaticky spojováno s kvalitou kdekoliv, kde se objeví.

Nejlepším důkazem je tomu několikeré ocenění: čtyřikrát vyhrál v Maďarsku cenu dje roku - v roce 2006, 2008, 2009 a 2013. Jeho hraní je pokaždé velice silné a emocionální, ať už je to v největším klubu, na hudebním festivalu nebo na pláži. Peter pokaždé vezme své posluchače na jedinečnou jízdu a předá jim speciální zážitek, na který nikdy nezapomenou.

Každoročně stojí před tisíci fanoušky na největších maďarských festivalech (Sziget, Balaton Sound, Bónusz, Hyperspace, B My Lake…). Mimo to stál za mixpultem v nejlepších klubech od Ruska po Itálii a od USA po Thajsko po boku již tolika slavných jmen, jako jsou John Digweed, Dubfire, Sascha Breamer, Joris Voorn, Carl Cox, Tiesto, Dennis Ferrer a mnoho dalších.

Na vrchol mu pomohla také jeho producentská činnost. Pracuje jak na svých originálních skladbách, tak na množství remixů. Aktuálně je pravidelným hostem na několika rádiích po celé Evropě a jeho stále rostoucí fanouškovská základna netrpělivě čeká na každý jeho nový počin.

Mimo svou sólovou kariéru založil v roce 2004 jeho vlastní bookingovou agenturu nazvanou Truesound, která je nyní nejoblíbenějším “DJ teamem” v Maďarsku.

Poslechni si: Peter Makto - B My Lake 2016 - Festival Daytime DJ set

Line-up:

22.00 - Alan Wood
23.30 - Pete White
01.00 - Dandy aka Peter Makto
03.00 - Alan Wood

PARTYINFO

Dandy aka Peter Makto

16.09.2016 Vibe, Brno
DJs: Dandy aka Peter Makto, Pete White, Alan Wood
Cena: 80
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně