Sam Paganini a Zøe zahrají v říjnu v Praze

6.9. 2016 16:20:53 | dodal: Code crew | toto je tisková zpráva, redakce neodpovídá za její obsah

Dámy a pánové, 27.10.2016 se uskuteční další díl klubové akce Technik, kterou pořádá projekt Code. Tentokrát pánové z Code ve spolupráci s klubem Storm pozvali dva zahraniční headlinery, z nichž ten hlavní je v současné době jedním z nejžádanějších jmen, které zahraniční promotéři bookují na jejich akce. Jedná se o rodáka z italského města Treviso, skvělého producenta a famózního dje, kterým není nikdo jiný než Sam Paganini.

Je skoro zbytečné tohoto temperamentního mladíka více představovat, valná většina techno fanoušků ho buď zná, nebo o něm minimálně slyšela. Jen ve zkratce, tento pán má na svědomí již několik releasů, včetně jednoho celého alba na jednom z nejznámějších techno labelů Drumcode, který má pod patronátem Adam Beyer. Další release na tomto labelu vyjde Samovi 26.9. a bude to EP se čtyřmi tracky s názvem „The Beat“, zde je malá ochutnávka v podobě preview:

Poslechni si: Sam Paganini - Surrender

Kromě Drumcode vydává své tracky na dalších labelech jako jsou Cocoon, Driving Forces, Phobiq a mnoha dalších. Sam se prezentuje nekompromisním a energickým technem, které si získalo nick Sexy Groovy Dark Techno. Vystupuje na všech zásadních zahraničních festivalech (nedávno dokonce na pěti za jeden víkend) a mnoha klubových akcí po celém světě. Je členem bookingové agentury BlakkSheep, stejně tak jako druhý zahraniční headliner říjnového Techniku, kterým je talentovaná mladá italská techno djane Zøe, která má v sobě velký potenciál a proto jsme se rozhodli, že se Samem Paganinim vytvoří hlavní protagonisty tohoto eventu. Dalším vystupujícím na main stage bude výborný český producent a dj Spiriakos, který vystoupí v live setu, dále vítěz contestu, kterého vybere Code crew ze zaslaných setů a ve finále rezidenti Techniku a členové Code, Ravic a Callboy.

Technik s pořadovým číslem 6 bude však ještě něčím speciální. Projekt Code na něm totiž oslaví 3 roky svého působení na taneční scéně. Přijďte podpořit Technik, Sama Paganinino, Zøe a ostatní vystupující a oslavit s Code tříleté výročí, po které se vám snaží servírovat to nejlepší, co může…

Druhá stage aka Code 3rd Anniversary stage se ponese v rytmu deep a tech house a vystoupí na ní další členové Code ve složení Adam Cloud, Jan Brachtl, Pete Walk, Flesh, Precise Deviant a Nicola Cloud.

Datum 27.10. si zapište do diáře, bude to oslava s kvalitní muzikou a skvělou atmosférou…

Odkazy:

PARTYINFO

Technik

27.10.2016 Storm, Praha
DJs: Sam Paganini, Zøe, Spiriakos (live), Ravic, Callboy, Adam Cloud, Jan Brachtl, Pete Walk, Flesh, Precise Deviant, Nicola Cloud
Cena: 320
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně