Metrik představí v Roxy nové album Life/Thrills

5.9. 2016 09:04:49 | dodal: Roxy | toto je tisková zpráva, redakce neodpovídá za její obsah

Jeden z nejtalentovanějších drum&bassových producentů současnosti Metrik vydává na začátku října očekávané album Life/Thrills a představit nám ho přijede do pražské Roxy. Univerzální sound sahající od valivých těžkých beatů, přes liquid funkové melodie až po kvalitní mainstreamové hitovky charakterizuje současného Metrika. Novým albem hodlá otevřít další kapitolu své úspěšné kariéry. V listopadu si ho budeme moci vychutnat na živo v Roxy.

Náruživý fanoušek synth wave, filmových melodií, Depeche Mode nebo Björk Tom Mundell aka Metrik je bezpochyby jeden z nejuniverzálnějších dnb producentů současnosti. Hned jeho první release z roku 2008 Your World se stal liquid funkovou hymnou, další releasy na Viper Rec. jako Engine Room nebo Freefall znamenali katapult mezi nejsledovanější nová jména drum&bassu. V roce 2014 se upsal Hospital Records, kde vydal své první album Universal Language.

7. října vyjde Metrikovi na Hospitalu druhé album Life/Thrills, které slibuje opět širokou paletu dnb soundu a zajímavé kolaborace. První singl se stejným jménem si už odbyl premiéru na BBC Radio 1 a poté i po celém světě včetně ČR. Metrikův barevný set doplní 18. listopadu další z univerzálů svého žánru, bývalý člen Dirtyphonics a několikrát oceněný MC Youthstar.

Předprodeje: 200 czk + popl/fee, Café NoD 210 czk
Goout – https://goout.cz/cs/listky/metrik-youthstar/lcq/
Tpro - www.ticketpro.cz/jnp/hudba/kluby/1944210-metrik-album-tour-life.html

Video: Metrik – Life/Thrills

PARTYINFO

Metrik

18.11.2016 Roxy, Praha
DJs: Metrik + MC Youthstar, One Way, Volume Plus, Nitropank aka Nitrous + 2k
2. stage: Eddie Mur, Ark3r
Cena: 200
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně