Atmosférické tech/house duo Mind Against na narozeninách Roxy

19.8. 2016 17:03:35 | dodal: Roxy | toto je tisková zpráva, redakce neodpovídá za její obsah

Bratrská dvojice Mind Against stoupá během posledních dvou let nezastavitelně až do vesmírných výšin elektroniky. Jejich směs techna a house music se vyznačuje smyslem pro detail a temnou atmosférou. V posluchačích vyvolává hloubavé pocity podobně jako i sety Tale Of Us, se kterými je pojí přátelství a práce pod labelem Life and Death. Za krátký čas dokázali Allesandro a Federico vydat množství úspěšných EPs nebo se umístit v první dvacítce Top DJs žebříčku Resident Advisoru před jmény jako Adam Beyer nebo Richie Hawtin. V rámci narozenin Roxy BE24 se představí poprvé i Praze.

Když spolu bratři Alessandro a Federico Fongnini vyrůstali, ovlivňovalo je stejné hudební prostředí - od 70. a 80. let rocku až po elektroniku devadesátých let a IDM. Ve školní kapele hrál Frederico na bicí a Alessandro zpíval, objevovali spolu první možnosti elektronické hudby a cestovali. Zásadní zlom nastal v roce 2011, kdy vytvořili svůj první seriózní projekt Mind Against. Dva roky na to se z rodné Itálie přestěhovali do Berlína a vydali pod labelem Life and Death první EPs Atland, Avalon nebo Strange Days. Tyto tech/house počiny udělaly velký dojem nejen na publikum, ale i kritiky se a tak se umístili v první dvacítce Top DJs žebříčku Resident Advisoru před jmény jako Adam Beyer nebo Richie Hawtin. Tohle vše je ihned posunulo na line-upy světových festivalu jako je Ultra Music Festival, Exit Festival nebo Melt!

Přesun do Berlína nám dal možnost potkat se a pracovat s lidmi, kteří nás nepřetržitě ovlivňují,” říkají Mind Against. V současné době sdílí studio s ostatními producenty pod labelem Life and Death jako Stephan Bodzin, DJ Tennis nebo Tale Of Us. Právě s nimi jsou dlouholetými přáteli, se kterými rádi a často pracují (Tale Of Us & Mind Against – Astral). Mind Against produkují hudbu, kde má každý zakomponovaný detail jasné místo. Silně emoční sety navozují temnou atmosféru, ale zároveň zůstávají výbušné v těch pravých momentech. Bratři Allesandro a Federico vytváří něco tak trochu kosmického. Na cestu do vesmíru na vlně techna a house music svezou celou Roxy už 21. října v rámci BE24.

Předprodej: 250 czk + popl.
NoD: 260 czk
Goout: https://goout.cz/cs/listky/mind-against/xhp/
Ticketpro: http://www.ticketpro.cz/jnp/hudba/kluby/1933374-mind-against.html

Video: Mind Against Boiler Room Berlin DJ Set (2015)

PARTYINFO

BE24: Mind Against

21.10.2016 Roxy, Praha
DJs: Mind Against, Adam Cloud, Jb + Flesh, Tibiza
2. stage: Yannick, Deff
Cena: 100 (do půlnoci) / 260
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně