Praha poprvé přivítá živelného techno producenta Loco Dice

16.8. 2016 14:43:36 | dodal: Roxy | toto je tisková zpráva, redakce neodpovídá za její obsah

Temperamentní DJ a producent s tuniskými kořeny a jedna ze stěžejních osobností elektroniky posledních 10ti let Loco Dice přijíždí poprvé do České republiky. Miluje techno a rád experimentuje. Se svou novou deskou se vydal ke svým hip hopovým začátkům a tím vytvořil zajímavý můstek mezi black music a svou milovanou elektronikou. To a jeho energické show dokazují, že je díky svému africkému původu živelný ve všem, co dělá. Je jasné, že bude 2. prosince v Roxy pořádné horko!

Tuniský rodák Yassine Ben Achour vyrůstal v Německu a jako teenager se začal věnoval rapu a mixování hip hopu. Sbíral úspěchy a dělal support umělcům jako je Usher, Ice Cube, Jamiroqai nebo Snoop Dogg. Jeho uším se ale časem začala zamlouvat house music, od které chyběl jen krůček k technu, díky kterému už se několik let Yassine aka Loco Dice drží na špičce elektronické hudby. Několikrát byl jedním z headlinerů festivalu Awekenings, nejednou si střihl b2b set s legendou Carl Coxem, byl residentem klubu DC10 na Ibize, vydává pod labely Cadenza nebo Cocoon a je spolu-majitelem labelu Desolat.

Loco Dice je díky svým africkým kořenům živelný ve všem, co dělá. Ať už techno, house nebo minimal, vždy si našel svou vlastní, trochu jinou cestu. Po 7 letech vydal své druhé a zatím poslední album Underground Sound Suicide, ve kterém se tak trochu vrací ke svým hip hopovým kořenům. Právě oznámení hostů a prvního tracku Get Comfy s britským MC Giggs vyvolalo překvapené, ale pozitivní reakce. Ve svých setech skvěle reaguje na atmosféru a umí vytvořit tu správnou rovnováhu mezi melodickým a deepovým soundem. To potvrzuje i jeho poslední Essential mix. Zdá se, že se mu prostě daří vše, na co sáhne! 2. prosince začne techno šílenství pod vedením Loco Dice.

Lístky: 590czk + popl.
Limit lístků v předprodeji je stanoven na 4 lístky na osobu
V café NoD o 29.8. za zvýhodněnou cenu 600czk
Goout: https://goout.cz/cs/listky/loco-dice/jvo/
Ticketpro: http://www.ticketpro.cz/jnp/hudba/kluby/1930406-loco-dice.html asd

Video: Loco Dice feat. Chris Liebing - Keep It Low

PARTYINFO

Loco Dice

02.12.2016 Roxy, Praha
DJs: Loco Dice, Eska, Schwa, Loutka
2. stage: Arturo Legorreta, Bruno Curtis
Cena: 490 - 590
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně