Elektronický festival Špilberk open air už má kompletní line-up

8.8. 2016 07:44:34 | dodal: Andrew Daren | toto je tisková zpráva, redakce neodpovídá za její obsah

Brno brzy zažije první ročník festivalu Špilberk open air. Už podle názvu je zřejmé, že akce proběhne v historickém areálu brněnské dominanty a to v pátek 19. srpna. Organizátoři se snaží pojmout tenhle festival jako příležitost ukázat různorodost elektronické taneční scény.

Můžeme se těšit celkem na 13 účinkujících a dvě stage rozdělené podle žánru. Hlavní stage bude zaměřená spíše na techhouse/techno a uslyšíme na ní dvě zahraniční jména.

Joyce Muniz je brazilská kráska žijící ve Vídni, která se kromě djingu věnuje také produkci a zpěvu. Za pouhé 3 roky si získala pozornost vážených labelů jako jsou Exploited, 20/20 Vision, !K7, Get Physical nebo Gomma.

Poslechni si: Joyce Muniz - Back In The Days feat. Bam

Stefan Biniak je skromný a tichý producent působící pod německým labelem Dusted Decks. Z jeho tvorby je nejúspěšnější remix “Read all about it”, který dosáhl na Youtube přes 10 milionů zhlédnutí a zajistil mu respekt celé elektronické scény.

Poslechni si: Stefan Biniak - Spellbound

Druhá stage se ponese v duchu pomalejšího BPM. Své živé vystoupení zde předvedou Himalayan Dalai Lama s jejich novým, pozitivně hodnoceným albem "Lama" a talentovaný Tom Holič. V programu nechybí ani české legendy Tráva a Loutka, které není potřeba dále představovat.

Uslyšíte také residenty Vibe clubu jako jsou Andrew Daren, Saddan a J.Miltz. Tento klub bude mít v režii i videomapping a minimalistické vizualizace, které společně s uměleckými instalacemi od studentů z FAMU podtrhnou celkovou atmosféru.

Ve spolupráci s barem Naproti, Čajovnou za zrcadlem a Kofi-Kofi organizátoři připraví chill out zónu s pohodlnými sedacími pytli, kvalitními čaji, vodními dýmkami, filtrovanou kávou, absintovými fontánami a vaporizérem. To vše s nádherným výhledem na celé Brno.

Vstupenky:
V předprodeji 220 Kč / na místě 290 Kč

Více informací naleznete na oficiální facebookové události.

PARTYINFO

Špilberk Open Air 2016

19.08.2016 Hrad Špilberk, Brno
DJs: Joyce Muniz, Stefan Biniak, Himalayan Dalai Lama (live), Loutka, Tráva, Tom Holič (live), Andrew Daren, Biodan, Eva Porating, J. Miltz, Not:us, Saddan, VK Gat Electra
Cena: 150 / 200
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně