Neřízená střela Oliver Koletzki se vrací do Roxy

1.7. 2016 06:06:40 | dodal: Roxy | toto je tisková zpráva, redakce neodpovídá za její obsah

DJ, producent, nadšený hudebník a majitel labelu Stil Vor Talent, Oliver Koletzki, se vrací po čtyřech letech do Prahy. Už teď je jasné díky jeho poslední desce “I am OK”, že i letošní show bude plná pozitivní atmosféry. Skvělou kombinaci electropopu, hip hopu a tech-housu s sebou tento německý multitalent přiveze 16. listopadu (den před státním svátkem) do Roxy.

Oliver Koletzki je stálice na hudební scéně, která je synonymem pro kvalitní, propracovaný sound a hlavně pokoru a pracovitost. Stejně jako většina kluků, i on se zajímal o první PC a videohry, což ho přivedlo i k programování hudby skrz nové technologie. Ve dvanácti se Oliver začal učit na piano a kytaru, pustil se do prvních hip hopových beatů a krátce na to se zamiloval do elektroniky a synťáků. Pak už chyběl jen krůček k jeho prvním parties jako Dj v rodném městě Braunschweig. Posedlost hudbou ale pokračovala a tak se rozhodl přestěhovat do Berlína, studovat hudbu a proniknout do nočního života.

Oliverovu pohádkovou kariéru odstartovalo vydání undergroundového hitu "Der Mückenschwarm", který neunikl ani ikoně jako je Sven Väth. Ten se rozhodl vydat ho pod svým labelem Cocoon Recordings, díky čemu se z dnes už techno klasiky stala nejprodávanější nahrávka roku 2005 a z Olivera nováček roku podle Groove Magazine. Hned na to si splnil sen o založení labelu Stil Von Talent (Neber se moc vážně), který pomáhá novým jménům elektronické scény (HVOB, Teenage Mutants).

Dnes už známe Olivera jako vlivného producenta, frontmana kapely, Dje a člověka, který umí pracovat napříč žánry. Právě proto je znát vliv hip hopu soulu i v jeho současných věcech stejně tak jako electropopová estetika. Tohle vše vložil do své poslední desky z roku 2014 “I am OK”. Jestli jsi taky OK a rád bys nekončící dávku pozitivní house music, 16. listopadu je datum, které tě bude bavit! Všechny utancované nadšence čeká neřízená střela se jménem Oliver Koletzki.

Vstupenky:
V předprodeji za 280 czk + popl.
V café NoD za zvýhodněnou cenu 290 czk
Goout: https://goout.cz/cs/listky/oliver-koletzki/nyn/
Ticketpro: http://www.ticketpro.cz/jnp/hudba/kluby/1900387-oliver-koletzki.html

Video: Oliver Koletzki @ Sonne Mond Sterne 2013

PARTYINFO

Oliver Koletzki

16.11.2016 Roxy, Praha
DJs: Oliver Koletzki, Im Cyber, Makarov, Ravic
2. stage: Yannick & Filip Markes Project, Myclick
Cena: 280 - ?
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně