Gregor Tresher představí v Roxy nové album

8.6. 2016 07:43:39 | dodal: Roxy | toto je tisková zpráva, redakce neodpovídá za její obsah

Frankfurtský rodák a techno legenda Gregor Tresher vydal na konci května album Quiet Distortion, které si ihned získalo nadšené reakce od producentů jako Laurent Garnier nebo Maceo Plex. 16. září nám ho přijede představit osobně do pražské Roxy.

Ve světě elektroniky závislém na nových trendech, existuje několik stálic, které je dlouhodobě přesahují. Jednou z nich je bez debat německý producent a techno legenda Gregor Tresher. Majitel labelu Break New Soil a tvůrce nesmrtelných techy melodií jezdí po světě a rozdává hutný groove již od 90-tých let. Dle všeho s tím nehodlá přestat. Několik skvělých alb a releasy jako A Thousand Nights nebo Full Range Madness provázeli celou jednu techno generaci a nové album Quiet Distortion má ambice oslovit nové, na historii techna nevázané, publikum.

12ti skladbové LP vzbudilo nadšené reakce nejen mezi fanoušky, ale především v djské komunitě. “Poslouchám to album znovu a znovu a mohu říct jen: je prostě ohromné. Miluju všechny tracky a můžete si být jistí, že je budu hrát úplně všude.” komentoval nové album Laurent Garnier a s pozitivními ohlasy se přidali Stephan Bodzin, Maceo Plex nebo Pan-Pot. 16. záři si ho budete moci vychutnat na živo přímo od Gregora Treshera.

Lístky: v předprodeji za 220 czk + popl.
Goout: https://goout.cz/cs/listky/gregor-tresher/mqn/
Za zvýhodněnou cenu v café NoD za 230 czk

Video: Gregor Tresher - DJ Sounds Show (2014)

PARTYINFO

Gregor Tresher

16.09.2016 Roxy, Praha
DJs: Gregor Tresher q (live), Da Moon, Michael J, Orbith
2. stage: Yannick, Deff
Cena: 220
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně