Mysteriózní producent John Talabot přiveze v listopadu do Roxy nové album

26.5. 2016 14:14:15 | dodal: Roxy | toto je tisková zpráva, redakce neodpovídá za její obsah

Záhadný barcelonský Dj a producent John Talabot je známý svou deepovou a temperamentní house music. Objevil se z ničeho nic v roce 2009 s hitem “Sunshine” a od té doby se nezastavitelně posouvá na výslunní elektronické scény. V pátek 11. listopadu přiveze nejen svůj promyšlený DJ set, ale i nové album

No pares sigue sigue”, tak nějak popisuje svou kariéru John Talabot. Z jeho rodné španělštiny by se to dalo volně přeložit jako “nezastavuj se a pokračuj”, a právě díky tomuto odhodlání je teď jeho jméno na line-upech stěžejních elektronických festivalů tohoto roku vč. Sónaru.

Několik let dělal hudbu, protože ho bavila, ale měl pocit že nikoho ani moc nezajímá. Před sedmi lety se ale vynořil zdánlivě odnikud s hitem tak velkým, až se těžko věří tomu, že o Johnu Talabotovi nikdo předtím neslyšel. Release singlu Sunshine ho okamžitě posunul na výslunní house music. Hned poté následovaly úspěšné remixy (The XX - Shelter, The xx - Chained) a v roce 2012 vydání debutového alba ƒIN, které získalo pěti hvězdičkovou recenzi od The Guardian.

Tak jako jako byl záhadný jeho vpád na hudební scénu, taková je i jeho tvorba. “Vždy jsem směřoval k housové scéně, ale nejsem si jistý, jestli house vůbec dělám. Někdy jo, někdy ne. Ale určitě to není jediná definice mé hudby.” Vlastní názor si budeš moct udělat 11.listopadu v Roxy, kdy představí i po několikaleté odmlce své druhé album. To je, jak jinak, zatím zahaleno velkým tajemstvím.

Lístky v předprodeji za 300 czk + popl.
Goout: https://goout.cz/cs/listky/john-talabot-dj-set/uhn/
Ticketpro: http://www.ticketpro.cz/jnp/hudba/kluby/1872261-john-talabot.html
Ticketportal: https://www.ticketportal.cz/performance.aspx?idp=920925

Video: John Talabot Boiler Room DJ Set (2013)

PARTYINFO

John Talabot

11.11.2016 Roxy, Praha
DJs: John Talabot, Roman Rai, Fatty M, Psj
2. stage: Animal Print + Arturo Legorreta
Cena: 300
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně