Digitalism přivezou live show k nové desce Mirage

23.5. 2016 06:53:55 | dodal: Roxy | toto je tisková zpráva, redakce neodpovídá za její obsah

Po roce netradičního mlčení vydalo německé duo Digitalism 13. května novou studiovou desku Mirage. V rámci podzimní světové tour k novému albu neminou ani Prahu. 19. listopadu přivezou svou audiovizuální live show do klubu Roxy.

Je těžké uvěřit, že už je to více než deset let od vydání stěžejního singlu Zdarlight, kterým Jence a Ismail aka Digitalism překopali škatulku jménem electro house, kterou okořenili údernou směsicí indie a nu-rave soundu. V posledním roce se netradičně odmlčeli, aby z ničeho nic v březnu vypustili dvě skladby a 13. května oznámili vydání nové desky Mirage.

Digitalism se tradičně daří zůstat nezávislí na přicházejících a odcházejících trendech. Nová deska Mirage posunuje jejich tradiční zvuk zase o kousek dál. „Je to soundtrack k našemu vlastnímu světu. Je to mělo být něco fantastického, něco krásného, zároveň křehkého. Možná jde o paralelní vesmír, do kterého vkročíš a uvízneš v něm“ komentuje Jence. Ať už tě osloví melodický track Utopia, electro banger Battlecry nebo jasná nová hitovka Go Time, je jasné, že se zrodilo skvělé album, které tě od prvního poslechu nepustí.

Digitalism se dle všeho vrací k úspěšnému „live“ zvuku, který nám dají ochutnat v rámci audio-vizuální show Digitalism live 19. listopadu v Roxy.

Vstupenky: 400 czk + poplatky
V NoD za zvýhodněnou cenu 410 czk
Goout: https://goout.cz/cs/listky/digitalism-live/qfn/
Ticketportal: www.ticketportal.cz/performance.aspx?idp=920924

Video: Digitalism - Utopia

PARTYINFO

Digitalism

19.11.2016 Roxy, Praha
Live: Digitalism
DJs: Dan Cooley, Airto
2. stage: Animal Print, Arturo Legoretta
Cena: 400
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně