Guy J 28.5. poprvé v ČR na 25. výročí DJe Loutky na taneční scéně!

24.4. 2016 05:20:18 | dodal: Ondřej Beránek | toto je tisková zpráva, redakce neodpovídá za její obsah

Hudební virtuóz na poli elektronické hudby Guy J zavítá 28.5. do Prahy na výročí čtvrtstoletí DJské legendy Loutky na taneční scéně a oslavu narozenin přední domácí DJane Im Cyber. Na line-upu dvou pódií dalšího pokračování eventu Creative presents Guy J se kromě již zmíněných jmen dále ukáží například Subgate, Adam Cloud & Nicola Cloud, Rob Smile, Biodan, Schwings Project, Nkyp nebo Béla En!

Po prvním březnovém vydání nově koncipovaných eventů Creative s německým Butchem představí Creative crew poprvé v České republice další zajímavé jméno světového formátu, kterým je izraelský Guy J.

Majitel labelu Lost & Found a zástupce renomované značky Bedrock Johna Digweeda je pro své úžasné a atmosferické skladby napříč žánry uznávaným producentem po celém světě a není tak divu, že si jej oblíbil již zmiňovaný John Digweed či Hernan Cattaneo.

Na sklonku loňského roku vydal Guy Judah své v pořadí již třetí album The Trees, The Sea & The Sun obsahující 22 skladeb od ambientu, přes progressive až po techhouse, které sklidilo velmi pozitivní kritiku předních světových umělců! Jeho premiérové vystoupení v České republice by si neměli hudební fajnšmekři rozhodně nechat ujít!

Poslechni si: Guy J - Nirvana

25. výročí DJské legendy Loutky na taneční scéně

Květnový Creative s Guy J bude zároveň oslavou výročí domácí housové legendy – dje Loutky, která oslaví neuvěřitelné čtvrtstoletí za mixpultem a zároveň oslaví i své narozeniny a to je rozhodně o důvod víc, proč na tento event zavítat a zavzpomínat na začátky taneční scény v České republice, za kterými Loutka stojí!

DJane Im Cyber B-day

Další významnou událostí, která se na tomto eventu uskuteční je narozeninová oslava jedné z nejvytíženějších djanes u nás, kterou Im Cyber beze sporu je.

Creative na tomto vydání nabídne opět dvě pódia, na který se kromě již zmiňovaných umělců představí Subgate, Adam Cloud & Nicola Cloud, Rob Smile, Biodan, Schwings project, Nkyp, Bela En a Peter Costa.

Poslechni si: Guy J - The Trees, The Sea & The Sun (CD 110) Album Preview

Místo konání

Guy Jova hudební produkce je plná nálad a atmosferických melodií. Pořadatelé proto vybrali pro pořádání květnového eventu místo přímo u Karlova mostu s úžasným výhledem na starou Prahu a Pražský hrad, které bude patřičně dokreslovat atmosféru této akce. Multikulturní prostor Lávka nabídne návštěvníkům kromě dvou indoor pódií budou moci návštěvníci využít odpočinkové zóny na venkovní terase nasát atmosféru noční Prahy. K dispozici bude několik barů se širokým sortimentem a o dalších příjemných službách pro návštěvníky akce vás budeme informovat.

Předprodej vstupenek

Předprodej vstupenek exkluzivně v síti Goout.cz: https://goout.cz/cs/listky/creative-guy-j+loutka+im-cyber+dalsi/nom/

  • 1. vlna: 250,- czk - early birds tickets - do vyprodání
  • 2. vlna: 290,- czk - do vyprodání
  • 3. vlna: 350,- czk

Kompletní informace naleznete na https://www.facebook.com/events/106289856436974/.

PARTYINFO

Creative

28.05.2016 Lávka, Praha
DJs: Guy J, Loutka, Subgate, IM Cyber, Rob Smile, Adam Cloud, Biodan, Nicola Cloud
2nd: Schwings Project, Béla En, Nkyp, Peter Costa
Cena: 250 / 290 / 350
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně