Adam Beyer přijede na začátku května do Roxy

14.4. 2016 04:55:38 | dodal: Roxy | toto je tisková zpráva, redakce neodpovídá za její obsah

Roxy utahuje kohoutky jarní klubové sezóny a seznam potvrzených jmen stále nekončí. Již v květnu vystoupí v Praze jedna z techno legend, majitel Drumcode Records a švédský špičkový dj a producent Adam Beyer. Hutná basová linka, cit pro atmosféru a osobitý zvuk - to očekávejte od Adama Beyera v sobotu 7. května v Roxy.

Adam Beyer je pro mnohé ztělesněním techna a bez velkého přehánění i osobností, díky které se globální techno scéna neustále posouvá kupředu. Za jeho 20ti letou kariéru si ho mohli fanoušci zařadit do mnohých škatulek jako např. „švédská techno škola“ (společně s Cari Lekebushem a Joel Mullem) nebo nekompromisní tribal techno. Adam je ale povahou spíše inovátorem, který podobné škatulky rozbíjí špičkovou produkcí na vlastním labelu Drumcode Records a především vybroušenými dj sety (sledujte např. Mixmag Lab).

Adam je jedna z legend, která je již mnoho let na špici, ale přitom zůstává nohama pevně na zemi. Za vše, dle svých slov, vděčí lidem, se kterými spolupracoval jako Jesper Dählback nebo Richie Hawtin. Svůj fame využívá pro podporu nových talentů na vlatních labelech Drumcode, Truesoul a Madeye a velkou energii vkládá i do Drumcode radio show, která se vysílá ve desítkách zemí po celém světě a je právě synonymem současného techno soundu.

Pokud máš na sobotu 7. května plán, budeš to muset zrušit. Adam Beyer a Drumcode míří do Prahy!

Vstupenky: 420 czk+popl
Goout: https://goout.cz/cs/listky/adam-beyer/bem/
Ticketportal: www.ticketportal.cz/performance.aspx?idp=920923
Ticketpro: www.ticketpro.cz/jnp/hudba/kluby/1840872-adam-beyer.html

Video: Adam Beyer DJ Set at Warehouse Project (2013)

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně