Dasha Rush už v sobotu zahraje v Praze

13.4. 2016 05:46:33 | dodal: Marek Olchava | toto je tisková zpráva, redakce neodpovídá za její obsah

Po velice emotivním loučení s Robag Wruhme po zahajovacím večírku Futurum Club Nights nás čeká další loučení. 16.4. se Futurum zařadí do krásné lajny Tresor - Futurum - Institut fuer Zukunft - Radion - Berghain a přivítá Dashu Rush!

Původem z Ruska, sama sebe však definující spíše jako obyvatelku světa, je Dasha Rush už přes deset let váženou DJkou a producentkou. Experimentálnější polohu své tvorby dotáhla k dokonalosti na posledním albu „Sleepstep - Sonar Poems For My Sleepless Friends“ u Raster-Noton. Svou partytvář předvede ve Futuru!

Supportovat ji bude téměř celá Duna crew, pro kterou je Dasha zhmotněním jejich dlouholetých snů. Těšit se můžete na geniální warmup od Synaptika a po něm se za mixákem vystřídaji Anna Myschkin s Dashou Rush a závěr večera je na pražské Dash.

Druhá stage je ve Futuru věnovaná opravdu chill trackům a ty Vám budou selektovat Kredenc s Ahz. O vizuály se na na všech párty ze serie Futurum Club Nights stará Lunchmeat studio.

Přípravě klubu a zejména akustice a soundsystému jsme věnovali téměř mateřskou péči. Chillout je ozvučen ikonickým Funktion One soundsystémem a na hlavní se vsadilo na KV2 audio a čekej zvuk bez jakých kolik kompromisů.

Video: Dasha Rush @ Boiler Room (2014)

Info:

PARTYINFO

Dasha Rush

16.04.2016 Futurum, Praha
DJs: Dasha Rush, Anna Myschkin, Synaptik, Dash, Ahz + Kredenc
Cena: 190
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně