Catz ´n Dogz nadchnou v červnu v Roxy

8.4. 2016 05:53:18 | dodal: Roxy | toto je tisková zpráva, redakce neodpovídá za její obsah

V rámci aktuální klubové sezóny přiváží Roxy současná i jména od deepu, přes tech house až po techno a červnové symbolické zakončení bude reprezentovat všechny tyto styly. Pozvání přijali Catz `n Dogz, polské producentské a DJské duo, které drtí v posledních letech světové dance-floory svou výbušnou směsí od disca přes deep house až po techno. Enormní hudební přehled a cit pro aktuální náladu v klubu, to očekávejte 17. června od Catz `n Dogz v Roxy.

Možná je znáte pod jejich civilními jmény Grzegorz and Wojciech, počátečními sety jako Deeop and Ketiov nebo jako undergroundové 3 Channels. Bezpochyby je ale určitě znáte pod aktuálním jménem Catz`n Dogz. Již od roku 2003 postupně každým rokem nabírají na tempu a stoupají výše přes založení vlastního labelu Pets Recordings, produkci nových tracků pro Eats Everything (Enhance Song), remixů Jamie Jones nebo Maceo Plex, cover-story pro Mixmag, umístění v Resident Advisor TOP 100 DJs až k vydání alba Basic Colour Theory v roce 2015. Album je 15ti skladbovou cestou experimentálními zákoutími taneční hudby, znamenalo světový úspěch a vystřelilo Catz`n Dogz přímo do DJské extraligy.

Svůj DJský skill a hudební cit následně potvrdili v rámci vystoupení na prestižních festivalech Sonar nebo Detroit Movement Festival a prozatímním vrcholem byl lednový exkluzivní Pets Rec. Label Showcase na mexickém BPM festivalu. Není pochyb, že Catz`n Dogz míří v roce 2016 na vrchol a české publikum bude mít příležitost být v červnu u toho.

Vstupenky: 200 czk+popl
V NoDu za 210 Kč
GoOut:  https://goout.cz/cs/listky/catz-n-dogz/wcm/
Ticketportal: www.ticketportal.cz/performance.aspx?idp=920921

Video: Catz N Dogz Boiler Room Berlin DJ Set (2013)

PARTYINFO

Catz ´n Dogz

17.06.2016 Roxy, Praha
DJs: Catz ´n Dogz, Ark3r, Oli_N, Schwa
Cena: 200
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně