Chystá se nová brněnská párty . f o r m a t

31.3. 2016 20:00:54 | dodal: Ivan Bařina | toto je tisková zpráva, redakce neodpovídá za její obsah

Taky už Vás nebaví stále stejné kluby, stejný koncept akce se stejnými světly, ve stejném prostředí s postáváním na stejném baru??! Teď je na řadě vše zformátovat zpět na začátek, do undergroundových kulis! Návrat ke kořenům hudby, scény a prostředí odkud taneční hudba vzešla! Módní je tomu říkat warehouse parties a v Brně se zajímavé dějou opravdu málo. A tak od letošního jara začínáme pořádat jednu takovou warehouse party na pro začátek osvědčeném místě Malé Ameriky v Brně.

. f o r m a t deep house party chtějí zajímavá jména představovat a budou se držet minimalistického vizuálu akce. Chceme stavět maximálně kvalitní zvukový aparát a dopřát tak každé buňce v těle prožít hudební vibrace! Naproti tomu věříme, že kvalitní zážitek i pro oči může být bez „blikajících žárovek“, takže nebudeme odvádět pozornost návštěvníků od hudby samotné.

Hned první . f o r m a t deep house party návštíví Ada. Skvělá německá producentka, která vydala již 2 dlouhohrající desky „Blondie“ a „Mein Zarten Pfoten“, jež jsou obě kritiky ceněná a zárověň zpěvačka v projektu Von Spär, které je českému publiku dobře známé. Sekundovat ji bude jiná producentka, konrétně ze Slovenska. Kevi Anavi se produkčně věnuje spíše minimalistickému technu. A právě proto se těšíme na její osobní fúzi s deep house-em. Z Čech, konkrétně Prahy přijede DJ Schwa, který je ikonou deep house | techno undergroundu v Česku a jistě nikdo nezapochybuje o jeho kvalitách a umění. Jeden z dua Shades of Gray, člen Beef Records a spolupořadatel Kom!ks warehouse parties. Tuto trojici doplní brněnský PSJ, tak trochu elektronický punkáč bez okázalých profilů a „internetů“, s ale o to větším renomé – MUAH máme všichni stále v srdcích! Všem těmto skvělým lidem budou dělat support DJs uskupení Veselice, které se hudbou baví a skrze ní potkávají přátele.

Myslíme, že spojení atmosféry staré industriální haly, silného zvuku, minimalistických vizuálních kreací a skvělých lidí na podiu, za a především před ním vytvoří skvělý zážitek a vyjímečnost akce . f o r m a t !

Vstupenky na . f o r m a t deep house party jsou v předprodeji online nebo v klasických brněnských předprodejích Indies , DPL a Kabinetu Múz! Cena v předprodeji je 249,- a na místě pak bude za rovných 300,-. Sledujte taky naši událost na Facebooku

Poslechni si: Groove Podcast 43 - Ada

PARTYINFO

f o r m a t

15.04.2016 Malá Amerika, Brno
DJs: Ada, Kevi Anavi, Schwa, PSJ, VSLC
Cena: 249 / 300
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně