Brněnský klub Exit hlásí velké změny!

16.3. 2016 08:26:59 | dodal: Patrik Danko | toto je tisková zpráva, redakce neodpovídá za její obsah

Máme za sebou půl roku zkušebního provozu a to je čas, který nás nutí bilancovat. Sednout si nad tím, co se povedlo a rozebrat i to, co nebylo úplně podle našich představ. Celou tu dobu zkušebního provozu jsme sbírali zkušenosti. Naslouchali jsme vašim připomínkám, ať už těm pochvalným, z kterých jsme měli radost, tak i těm negativním, které, jak myslíme, nás posunou dál tak, abychom Exit klub udělali tím nejlepším místem pro všechny jeho návštěvníky.

A nyní je načase seznámit vás se zásadními novinkami v našem klubu.

Tou nejzásadnější je, že ve spolupráci s firmou Heineken, jsme se rozhodli přepracovat celé dj podium - nejen vizuálně, ale hlavně včetně změny jeho polohy. Kam, to si zatím necháme pro sebe, ale dojde k zásadní prostorové změně a DJ se stane nedílnou součástí tanečního prostoru a atmosféry, kterou bude společně s Vámi tvořit.

Druhou, ale podle nás stejně zásadní změnou, je zvuk. Ačkoliv jsme velmi dbali na zvukovou stránku, s výsledkem jsme nebyli spokojeni a tak zvuk prošel kompletní výměnou. Těšit se můžete na k taneční hudbě perfektní, čistý, silný zvuk špičkové kvality, nastavený přímo pro potřeby našeho klubu. Abychom zážitek z nového zvukového systému ještě více umocnili, najali jsme renomovanou firmu zabývající se akustickou úpravou prostředí a v její profesionální režii bude celý klub doplněn prvky, které vám dovolí si nový zvuk užít opravdu na maximum.

Doufáme, že zvuk bude jeden z faktorů, který udělá vaši návštěvu klubu Exit nezapomenutelnou.

Visuální stránku doplní unikátní videomappingové projekce, navržené speciálně pro náš klub. Dále se můžete těšit na byť kosmetické, ale určitě nepřehlédnutelné úpravy klubu, jako například odstranění některých zrcadel, nové řešení vstupu do klubu, osvětlení, úprava barů, kamery pro live stream, atd.

Změnou prošel i dramaturgický team, do kterého vstupuje DJ a promotér Duncan Grey, jenž se podílí na eventech jako Prigl Festival, Dark Hall, Stability nebo brněnské Silvestry. Těšit se tak můžete na další zajímavá jména, ať už z domácí scény nebo zahraniční. Již nyní můžeme prozradit, že 22.4. vystoupí výborný anglický DJ a producent Ant Brooks a o měsíc později 20.5. hvězdný Karotte!

Tímto vším odstartujeme už 8.4. a 9.4.2016 ostrý provoz nového klubu Exit a všechny novinky vám představíme v rámci Re:Fresh víkendu. Pozvání přijala ikona české taneční scény DJka Lucca a my věříme, že společně s ní a společně s vámi zažijeme první z mnoha výborných párty v novém klubu Exit.

PARTYINFO

Re:Fresh Weekend

08.04.2016 - 09.04.2016 Exit, Brno
DJs: Lucca, Thin & Thick, Tokátko, Hydrophonic, Dazy, Bastien, VK Studio
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně