Fléda představuje novou klubovku Stellar

17.2. 2016 15:55:20 | dodal: Veronika Duchoňová | toto je tisková zpráva, redakce neodpovídá za její obsah

Fléda vstupuje do sezóny se zcela novou house klubovkou. Párty s názvem Stellar hodlá už 11. března rozzářit Brno hvězdným line-upem postaveným na house, deep a tech zahraničních jménech. Prvním hostem Stellaru bude německý DJ a producent Dr Dru (Exploited Rec / Jeudi Records), jehož podporuje například i Solomun či H.O.S.H. Chybět nebude ani live act rakouského dua Holter & Mogyoro a support crew složená z pražských i brněnských DJs.

Doctor Dru je jedním z klíčových propagátorů současné deep house scény, která se prohnala skrz celou Evropu a zbytek světa v posledních letech. Své tracky 'The Voice Of Dru' nebo 'Juicy Fruit' vydal pod známým berlínským Exploited Rec ve kterém jsou i umělci jako Claptone, Purple Disco Machine, Jaw nebo Joyce Muniz. Jeho tracky podporují světoznámá jména typu Solomun, Edu Imbernon, H.O.S.H., Tensnake, Catz 'n' Dogz. Kromě vlastních tracků podporuje Doctor Dru se svým labelem Jeudi records jako producent desítky evropských house DJs.

Doctor Dru je původem profesionální bubeník, který po úrazu přesedlal od kopáku k mixu a vinylům. Má tak perfektní cit pro beaty a neuvěřitelně pohotové reakce. Inspiruje ho minimal techno, kterému ordinuje terapii housem a sem tam nějaký groove šok. Patří mezi špičku, a proto jsme rádi, že po španělském festivalu SONAR a holandském ADE konečně povzbudí i brněnskou klubovou scénu,“ dodává Josef Unčovský z Flédy.

Dalším zahraničním hostem na Stellaru buder rakouské duo Holter & Mogyoro. Tandem vystupuje hlavně jako DJ live act. Kombinuje totiž DJing s analogovými syntezátory a drum machines. Jejich produkce šla letos rapidně nahoru, důkazem je toho několikanásobné obsazení v TOP žebříčkách na Beatportu nebo Traxsource. Na hlavní stage se s Holter & Mogyoro vystřídají brněnští Javas a Deepers. Druhá stage bude patřit brněnskému uskupení Origin (AnDre a Saddan), jako host vystoupí Tokátko (Duplex, Praha) a výherce DJ contestu.

Video: Doctor Dru - The Voice of Dru

Vstupenky:

280 Kč + poplatky předprodeje / 350 Kč na místě

  • Smsticket
  • GoOut
  • Hostel Eleven, Dominikánská 11
  • Indies, Poštovská 2
PARTYINFO

Stellar [zrušeno]

11.03.2016 Fléda, Brno
DJs: Doctor Dru, Holter & Mogyoro, Javas, Deepers, Tokátko, AnDre, Saddan
Cena: 280 / 350
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně