Aktuální tech-house s puncem značky Cadenza - Andrea Oliva

10.2. 2016 19:00:53 | dodal: Roxy | toto je tisková zpráva, redakce neodpovídá za její obsah

Z obchodu s deskami až na stage jednoho z nejvyhlášenějších klubů na Ibize. DJ, producent, hlavní postava úspěšné klubovky Ants v klubu Ushuaïa Andrea Oliva se po roce a půl vrací do Prahy. Na 22. narozeninách ROXY společně s Maceo Plexem, v březnu už jako headliner celé noci. Tešte se na aktuální tech-house sound s puncem značky Cadenza (Luciano).

Vypomáhal v obchodu z deskami, sbíral je a v 16ti se začal učit mixovat. Za chvíli měl jistý booking v nejlepších klubech v rodném Švýcarsku. To mu otevřelo dveře nejenom do Cadenza Records, ale také do klubu Ushuaïa na Ibize. V žebříčku Beatport pak vystřelil s remixem “Rise Of Angels”, a ten se ihned stal letní hymnou ANTS - pravidelné sobotní klubovky v Ushuaïa Ibiza. A právě těchto dnes už legendárních parties je Andrea Oliva 3 roky po sobě ambasadorem.

V loňském roce si k sobě pak přizval hvězdy jako Dense & Pika, Scuba, Betoko, Ben Pearce, Hot Since 82 nebo Gorgon city. Každou akcí rozšiřuje svou kolonii mravenčích fanoušků napříč světem a to i díky působení ANTS v zahraničních klubech a na mezinárodních festivalech jako je Creamfields, BPM nebo Barrakud Festival. A na řadu teď přišlo další mraveniště - Roxy.

Vstupenky: 200 czk + popl.
GoOut: https://goout.cz/cs/listky/andrea-oliva/xlk/
Ticketportal: https://www.ticketportal.cz/performance.aspx?idp=920913

Poslechni si: Andrea Oliva - Love At Zoe

PARTYINFO

Andrea Oliva

11.03.2016 Roxy, Praha
DJs: Andrea Oliva, Lumiere, Loutka, Subgate
Cena: 200
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně